Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Krajnici pitanje :)

Pozdrav cure, vec dulje vrijeme me povremeno boli desni krajnik. U zadnijh 6 mj sam imala dvije upale grla i taj desni krajnik je bolan ucestalo vec par mjeseci. Kao klinka sam imala česte upale i gnojne angine. Kad pogledam, na desnom krajniku imam dvije manje okrugle bijele izrasline/izbocena cepica, neznam kako bi to nazvala. Ne boli me kod gutanja, kad jedem, nista. Jednostavno me tu i tamo zaboli. Mama mi je vadila krajnike sa 23 godine. Ja sam usla u 27-u. Znam da moram otic doktoru, al me uzasno strah. Uvijek pomisljam na neku uzasnu dijagnozu i teski sam hipohondar. Jel imala koja nesto takvo i samo na jednom krajniku? Hvala cure [:poljubac]
2014 11 25
Ja sam vadila treci krajnik dok sam bila mala, a angine prošli tjedan. Imam 24 ipo [:smijesi] . Obavezno ajde kod doktora da nebi bilo vecih komplikacija....
2014 11 25
aaa imala imala.... i godinama sam se borila s bolovima i upala angina... i tako sam isto imala te neke kao gnojni čepići na mandulama... i nakon dugogodišnjeg mučenja... samo najednom su mi se povukli i sad već godina puno... ne bole me . [:smijesi] ponekad sam prehlađena i malo me grlo boli ali krajnici... ne...
2014 11 25
ja sam izvadila krajnike kad sam bila mala imalo sam dosta problema stalno sam bila bolesna a kad sam ih vadila treća mandula od silnih upala bila uništena tri dana sam bila u bolnici a zbog treće mandule stalno mi je iz nosa krvarilo
2014 11 25