Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

zubobolja..

cure, imam problem.. već tri dana hodam s dragim kod zubarke, i nikako da me naruči na pregled.. i ok, meni se nije žurilo jer me ništa nije boljelo.. i navečer me počeo boljeti zub ali malo.. a sad me toliko boli da me i probudio.. trudna sam 14tj, pa ne znam što smijem popiti za bolove osim lupoceta? lupocet mi ne pomaže.. [:place] [:place] pomozite mii, poludjet ću, a sutra smo vjenčani kumovi, kako ću na svatovima ako će me boljeti ! [:tuzan] [:place] [:place]
2014 11 29
ak imas tinkture propolisa pošpricaj direkt na zub ili zagrizi češnjak, oboje su prirodni antibiotik... sretno sa zubom i laku noć.. [:smijesi]
2014 11 29
hvala ti.. [:poljubac]
2014 11 29
drzi koju minutu rakiju u ustima,pa ispljuni vodicu za ispiranje usta mozes drzat i pol sata...i vise puta na dan ako treba meni bi to pomoglo ako nije bila rijec o teskoj upali svaki zubar mora primit covjeka i bez nArudzbe ako zub boli, pa si mogla i lagat da te boli zub i na hitnu kad prode radno vrijeme tvoje zubarke ako te vec ona nece uzeti
2014 11 29
I ja sam trudnica sa glupom zuboboljom, prije par dana me rasturalo ajme... Tocno da lupas glavom u zid [:vrti] Meni je pomogao lupocet, njega mozes popiti svaka 4 sata, nije opasan za bebu, a najvise mi je pomogla Listerine vodica za ispiranje! Eto , probaj s tim. Kazu jos da pomaze muckati caj od kadulje u ustima ili vodicu u kojoj su ti se prethodno klincici namakali. Sretno!!!
2014 11 29