Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Osjećate li se kao da dolazi Božić?

Nemam baš neki osjećaj..eto radi djece ali sve ostalo...muž mi na poslu ima ugovor do 30.12 i ludimo što će biti eto kakav Božić dočekujemo u strepnji i iščekivanju- [:vrti] [:boji] [:tuzan]
2014 12 03
Uh,Lula 77, ružna hrvatska stvarnost...i nije tu pitanje poklona ili radosti...to je pitanje egzistencije, a kad se temelj poljulja velika je snaga potrebna da duh ostane veseli i zdrav... [:sramezljiv] [:vrti]
2014 12 03
u srcu su uvijek, ali želim i da su pored. [:tuzan]
2014 12 03
mrzim 12. mjesec i sve u vezi njega. jedva cekam da prode [:smijesi]
2014 12 03
Nekako... ne ne ne.... knedla mi je u grlu... pop je proslu nedilju rekao da se Bozic dogadja u srcima i to je, no srca su nekako u strahu rekla bih... strah vlada svijetom a gdje on vlada tesko je... Ovaj zovot pun zbrajanja i racunice mi je grozan a nemres drugacije kad je tako koncipiran. Prezirem kapitalizam...i ono kad okite borove u 11 mj po ducanima SMRT KORPORATIZMU SLOBODA NARODU [:poljubac] Sretan Bozic
2014 12 03
Naravno...nekako nas drže djeca i pozitiva...zdravi smo i ne dopuštamo da nas to poljulja,vjerujem u blagost i mir Božića..eto ja čekam -nadam se pozitivno-odgovor za posao..bila na razgovoru...nadam se,veselim,planiram,sanjarim
2014 12 03
DK, da sam u rangu s tvojim sinom (pretpostavljam da mu godine završavaju na "teen") ne bih ovdje trošio na štikle i "sexy artikle" jer bi mi već netko dao po guzi. [:hihot] Virtualne puse... [:tuzan] Ajde dobro, daj kaj daš. [:jezik]
2014 12 03
ima dosta ljudi koji za Božić nisu sretni,jer baš to veselje svugdje uokolo ljude koji su inače u nesretnim periodima života može dodatno deprimirati, zato zbilja razumijem one koji su tužni, koji ne mogu preboljeti gubitak bliske osobe ili pak su jednostano loše zbog njima znanog razloga... [:sramezljiv]
2014 12 03
da je moj sin će imati uskoro 18...i bome troši na štikle, čak je curi dizajnerske kupio...a kaj ću...mali je na mamu..cijeni ljude...i još je kupio što-šta, a da na izlaske ne mislim...ah, sexy rublje mu se ne sviđa...to u toj dobi nije ...in... [:sramezljiv]
2014 12 03
Lula 77, ako ti nešto znači...nekako sam stekla dojam kroz život da za svaku osobu ima neko mjesto pod suncem...i da ...se otvori neki prozor kad se zatvore vrata, obično to nije onako kako mi točno želimo ili zamišljamo , ali kad pogledamo s odmakom vremena, vidimo da je bilo dobro....i nada je ta koja nas drži ...valjda do posljednjeg daha.... [:smijesi]
2014 12 03
Nema to veze s filantropijom (kod mene). Samo fetiš. [:hihot] @ nioivo Hear, hear! [:smije]
2014 12 03
nioivo...egzistencijalni strah je jedan od najvećih ljudskih strahova u materijalnoj krizi kakva vlada u našoj zemlji, ima dakako strahova...i druge vrste, no, ja mislim da je veliki porast potrošnje antidepresiva, kakav se kod nas bilježi upravo posljedica tog straha i stvarnih doživljaja koji slijede nakon gubitka prihoda ili njihova nedostatka... [:vrti]
2014 12 03
Nisam vjernica, ali volim i veselim se. [:smijesi] Neki sam se dan prisjetila na jednoj temi kako je Božić prije izgledao i koji su bili običaji. [:smijesi]
2014 12 03
OCK... Chris, ja sam osoba široka srca, a ja i vjerujem da ti to znaš...sad se sjećam tko si... [:smijesi]
2014 12 03
DK, morat ćeš me malo podsjetiti, duh Božića pomutio mi je razum (ili je to od Srebrnih Krila & Prijatelji). [:smije]
2014 12 03