Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Osjećate li se kao da dolazi Božić?

Come Stai, čar Božića je u tome da okuplja i vjernike i one koji to nisu, ali su dobri ljudi u srcu, a običaji su održali nas takvim kakvim jesmo, jer kultura naroda nije od jučer, imamo svoju povijest...da , prekrasno je sjetiti se običaja i uvesti ih u današnji život , barem simbolično....bila su to vremena... o da ... [:smijesi]
2014 12 03
valjda, i meni je duh Božića , a i čitanje postova porametilo malo pamet....možda sam nekaj pobrkala Chris.. [:vrti] [:sokiran] [:znoji]
2014 12 03
Znam da su klinci bili sretni zbog salon bombona. Nije bilo skidanja s bora dok ne prođu tri kralja. [:smije]
2014 12 03
salon bombona... Come Stai- kaj to su oni bomboni u onim šarenim paprima, onako šećernog okusa..kaj su se vješali na bor? [:smijesi] sječam se da je takve donio bratič iz NJemačke, a ja sam ih krala.... [:hihot]
2014 12 03
DK, ne sjećam se da sam išta kupovao od tebe (draga ima 39 nogu, a tvoje brazilke stale bi joj na jedan guz [:hihot] ) Moguće da sam tvoje "široko srce" iskusio na neki drugi način, ali sjećanje me ne služi kao nekad. [:hihot]
2014 12 03
Da, da DK, to su ti. Ima ih i danas. Vole ih ljudi. Nostalgija valjda. [:smijesi]
2014 12 03
ali sjećanje me ne služi kao nekad...vauuu, pa onda smo tu negdje(mislim po godinama)...ne, ne mislim da si kupovao od mene, Chris, ali mislim da si bio u nekoj temi...kao neki drugi lik...eto..kaj se može sjećanje me ne služi kao nekad.... [:sokiran] [:hihot] [:smijesi]
2014 12 03
da, Come Stai...mi so na božično jutro jeli krvavice sa žgancima...i one me uvijek podsjećaju na Božić...u obitelji....na djetinjstvo, na onu sigurnost koju možeš osjetiti samo kao djete...kad znaš da će se za sve pobrinuti drugi...ah, da... [:zaljubljen]
2014 12 03
36 ljeta gospodnjih. Al' dobro se držim. [:hihot] Ništa, ostaje nam samo zaključiti da smo širokog srca, al' sklerotični. [:smije]
2014 12 03
Ne pamte djeca poklone, eto ja ne pamtim što sam dobivala, ali znam kako sam se osjećala za Božić. [:smijesi]
2014 12 03
Nikad se nisam tako veselila Božiću kao ove godine (moram priznat da nisam neki vjernik). Svakodnevno idem u šetnju gradom i gledam kako je predivno ukrašen, uživam u razgledavanju i traženju darova... non stop smišljam poklone za najmilije i tražim recepte za kolače i svašta... [:poljubac] Evo slikica malo atmosfere iz Zagreba [:smijesi] [slika:e8cc4fe4-eb62-459b-85ed-11afee9625ac]
2014 12 03
Marbil. hvala na fotografiji božične atmosfere iz Zagreba.,mora da je lijepo tamo uslijed svog tog svijetla grada...ostani i dalje u duhu veselja i predblagdanskog uživanja....vjernik ili ne ...bitno je što čovjek nosi u srcu ...i kakav je čovjek, a on se najbolje pozna po djelima....kako smišljaš na koji način razveseliti svoje najmilije...to pokazuje da ti je srce veliko.... [:sramezljiv]
2014 12 03
Dobro jutro, ja već budna i na poslu, dakako, a ovdje kišica,tmurno jutro koje se tek budi i ima želju postati kakav takav dan.Jako ste me svi skupa sinoć razveselili, imala sam lijepe i mirne snove...zato ću s vama danas podjeliti jedan intimni trenutak iz svog života...kad sam vozila sina...kaže mi on točno koliko je dana, sati i minuta do Božića, pa pomislih kako to zna, a on na mobitelu, uz lijepu svijetljeću jelku, narihtao tajmer...eto kao se mladi vesele Božiću...roditeljsko srce zaigra...a onda se sjetiš...da ove godine nećeš moći dati poklone kave bi želio i kakve ta mlada bića zaslužuju...pa te malo stisne oko srca, iako u konačnici jeste onako kako kaže Come Stai, da će se djeca sjećati više kako su se osjećali za Božić, nego onog što su dobili... [:tuzan] [:zaljubljen] [:smijesi]
2014 12 04
Moje dijete se ne sjeća što je lani dobilo za Božić, ali se sjeća koje kolače smo zajedno radili [:smijesi]
2014 12 04
da, Marbil....no,ja ću svejedno nekako izdoviti koliko mogu....za jedno putovanje koje si sin želi, a za kćer....kozmetika....uvijek dobrodošla ,u njenoj dobi...nekad je pečenje kolaća bilo super, samo djeca su mi odrasla,na školovanju ,koje puno košta... [:sokiran] [:sramezljiv] ...a pečenja kolaća će isto biti...kćer ima strpljenja s kolaćima i dobro joj ispadnu...pa kad se okupimo za praznike bit će i pečenja kolaća...i sve po starom...od ogromnog bora...do idiličnih obiteljski gledanih filmova i prepričavanja zgoda ....i nezgoda [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 12 05
1 2 3 4