Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Ne znam staviti smokey eyes

nikad ne stavljam sjenilo, i sada bih htjela efekt smokey eyes, ima li netko dobar tutorijal? ali korak po korak?
2014 12 31
A da probaš na youtubeu pronaći tutorial?
2014 12 31
nju sam i ja gledala, predivna je, ja sam to pokušala i ja se tako ne znam našminkat. sad ću opet pokušat, al ne znam :( [:place] [:place] [:place]
2014 12 31
za sve nas što ne znamo šminkati. :p
2014 12 31
joj draga moja ja ti ne znam konturirat, bit ću iskrena, svaki dan stavim rumenilo i ne znam ga još uvijek lijepo stavit kako bih ja htjela. stavit ću liner
2014 12 31
Smokey eyes nije za naučit u zadnji čas, rađe stavi eyeliner (ako ga znaš lijepo nanjet), maskaru i jaki ruž. Ako znaš, lagano konturiraj obraze. I nakon Nove počni s vježbanjem smokey-a da znaš za slijedeći doček [:kesi]
2014 12 31
Svakako nabavi dobre kistove, dobri kistovi su pola posla [:smijesi]
2014 12 31
imate preporuku kistova? jel ima na ebayu dobrih?
2014 12 31
[slika:357ab9f8-d298-4225-bec2-d3ba72b8ea3c] Samo kad se nanese boja dugo blendati kistom dok ne bude "smokey" . U kutu oka bilo sjenilo , sa strane i ispod oka tamnije i to je to. Ako si pocetnica nemoj odma ici na crni smokey nego neki neutralniji smeđi-zlatni. Malo šljokica i eto , pravi novogodišnji. [:zaljubljen]
2014 12 31
Ne šminkam se inače, al smoky eyes sam si radila sama 5-6 puta u životu i ispalo je perfektno. Zaista bez uvrede ikome, ali pravite znanost iz ničega. [:hihot] Jedan tutorial na youtubeu i ciao đaci. Majstor si. [:smije] [:smije] [:smije] Barem na samome sebi, za profi šminkanje ipak još naravno nisi, istina. [:smijesi]
2014 12 31
Bez uvrede, al nagledala sam se smokey eyesa gdje su cure mislile da je prefektno (i na youtube-u ima hrpa loših primjera), a bilo je u najmanju ruku loše. Tebi svaka čast, al činjenica je da većini ne uspije pa je ipak bolje ići na sigurno nego da od sebe napravi sprdačinu [:kesi] Btw, primjetila sam da cure dosta često zaborave na obrve, a make up uvijek bolje izgleda sa sređenim obrvama pa sredite ih malo [:smijesi]
2014 12 31
gea ak oto mene ide ja sam u procesu šminkanja,ok? [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:smije]
2014 12 31
Najbolji. su mi kistovi iz onih starih pribora za nokte. Imam ecotools al ovi prastari čiponjare su mi jos bolji [:smije]
2014 12 31
No, tako nešto kao na prvoj slici je meni izgledalo. Na gornjoj slički, da se razumijemo. [:hihot] Boje: crna, siva, smeđa, bež/bijela. Jedino što je bila dugotrajna gnjavaža za napraviti, [:vrti], upravo zbog straha da ne ispadne smiješno jer se inače ne šminkam, brrrr, al pobrala sam dosta komplimenata. [:jezik] No dobro su cure rekle, to nije nešto za zadnji tren prakticirati. [:znoji]
2014 12 31
Hvala na informacijama [:poljubac]
2014 12 31
1 2