Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Bravo - još jedan dan samo! Samo jutarnje vaganje je logično i metar [:smijesi] ....navijamo za tebe; javi kako se osjećaš...
2015 01 15
Eto stigao je kraj moje prve faze.Otislo kijih 3,5 kg.Nadam se da je to u redu.
2015 01 16
Bravo Monika [:kesi] ! Ja vjerujem da je to u redu, ovisi koliko zeliš skinuti. Ali svakako trebaš biti zadovoljna i ponosna na sebe - to je tvoj uspjeh, vrednuj ga, nagradi se - učini za sebe nešto što te veseli...i hrabro dalje - javljaj se...tu smo i držimo palčeve i dalje [:smijesi] ! (Tko zna gdje je ona Krafna, da li je opustošila sve buregdžinice [:jezik] ???)
2015 01 17
bez jela iza 17 sati i za godinu dana ces bit ko nova. svakako moras malo trckarat okolo. :D TESKO JE, ALI KAD IMAS CILJ, IMAS I POBJEDU! LP [:hihot]
2015 01 17
Ma ja se sad drzim Dukana.Setam po 20 min,ali sad cu povecati.
2015 01 17
Tako je, drzi se [:kesi] , vjeruj, daje rezultate, a vidiš i sama. I slobodnoj povećaj fizičke napore; sada ces imati vlakana koje je u povrću. Možeš uzeti i multivitaminske tablete da organizam dobiva barem u obliku tableta ono što sada ne dobiva putem hrane...i javljaj nam se [:zaljubljen] . Ja ne mogu nikada bez klope iza 17 h jer sam večernji tip, bude mi teško, a uz Dukana mozes neograniceno jesti ono sve sto je navedeno na listi...E da, možeš u bio&bio dućanu ili biljnoj ljekarni uzeti Spirulinu Pacificu u prahu - modrozelenu algu punu klorofila i vitamina, 100% prirodan proizvod; odlična je.
2015 01 18
Da baš sam u lidlu vidla svašta za grickanje.Ono dijetno.Mislim da mnoge stvari od toga mogu uzimati sad u drugoj fazi.One grickalice na zobenoj bazi.. [:smijesi]
2015 01 18
Monika, mislim da grickalice ne. Druga faza je povrće s proteinima pa opet dan čistih proteina. Ne grickalice, imaju aditiva, hidrogeniziranih masti...2 jušne žlce zobenih mekinja s nemasnim jogurtom, posnim sirom, to začiniti...pazi na te grickalice jer masnoća i šećera nema do 3. faze pa radije provjeri sastav na deklaraciji proizvoda [:smijesi] ...i ako piše da je dijetno, pogledaj sastav svejedno; imaju običaj naziv *dijetno* staviti i na nešto drugo...
2015 01 19
Dali ima još koga da je krenuo kad i ja ?Za sad pomak 4 kg.Ako dođem do 10 to bude več značilo puno.
2015 01 20
I ja mršavim, ali ne pratim kile, već kako se osjećam i ponekad se mjerim krojačkim metrom. Vježbam s Jillian Michaels 30 days shred, danas mi je 13. dan, tj. 3. dan drugog levela (imala sam neke pauze radi obaveza i bolova u koljenima). Krenula sam 5.1. i uz vježbanje pazim što jedem, smanjila sam kruh, a grickalice i slatko u potpunosti izbacila te povećala unos tekućine (više neke napitke nego samu vodu, ali zdrave) i ne večeram. Vježbam svaki dan navečer, ili u 6 ili u 7, a zadnji put jedem oko 4. Nakon treninga ne jedem ništa. Idem spavati oko 10-11. Evo, nakon 13 dana ili skoro dva tjedna imam 2cm manje u struku i izgledam si bolje kad se gola pogledam u ogledalo, tj. formiraju mi se mišići, posebno na trbuhu, a i osjećam se super, izuzevši povremenu bol u koljenima. Svima ostalima koji mršave, sretno i samo hrabro! :)
2015 01 20
Ja sam u 2 mj skinula 8,5kg s time da su bili blagdani i ipak sam si nekaj klope i cuge priuštila i nisam bila redovita u treninzima, jako sam zadovoljna. [:kesi] Još čekam rezultate s mjerenja (idem na program u kojem nas 1x mjesečno mjere metrom i kaliperom), al znam da sam u mjesec dana zgubila 4,5cm u guzici, za nju se jedino sjećam mjera od prijašnjeg mjerenja [:smije] Monika vidiš da ide, samo strpljivo [:smijesi]
2015 01 20
Pomalo ide.Sad mi se čini da je stalo jer bi svi htjeli da ode odmah ali polako.Kao da odjednom više ništa ali to vjrojatno tako mora biti.Sad mi je lakše na drugoj fazi .Tko još nije krenuo -pripremite se [:smijesi]
2015 01 20
Bravo cure za sve vas [:smijesi] ! Krojački metar, to je pravi pokazatelj, mene vaga nervira (ma prije su te vage bile bolje, nekako su pokazivale manje kg [:jezik] ). Monika, točno, 2. faza - ide sporije, upola sporije nego u prvoj fazi ali je lakša za izdržati i organizam ne bi dugo mogao izdržati šok 1. faze - pazi da ne upadneš u monotoniju s pripremom obroka, kombiniraj svašta. Možeš uzeti srdele, umotati ih ili položiti na alu foliju, staviti u pećnicu na infracrveno, povremeno okretati - brzo gotovo, prefino, zdravo...samo radi stalno varijacije da ti ne dosadi jer ova faza relativno dugo traje. Samo naprijed, ne odustati!
2015 01 21
Što kad radim krh,pogačice,palačinke.... [:smijesi] ,i dalje uzimam još mekinije ili je to dovoljno u ovim jelima.Ja sam sad uzimala sa mlijekom,a več sam po danu pojela recimo nešto od mekinija.
2015 01 21
Dnevno ne bi trebalo uzimati više od 2 jušne žlice mekinja - bilo da ih staviš u pogačice, kruh, s mlijekom, jogurtom - odluči kako ćeš ih koristiti tijekom dana, nemoj ni s mekinjama pretjerati [:smijesi] ...mekinje nam ostaju stalno u jelovniku + proteinski četvrtak. U bilo kojoj fazi da budeš, uzmi si taj četvrtak - vjeruj da djeluje. Mi se tog četvrtka *držimo* i u petak ujutro uvijek imamo 1 kg manje - ovaj sistem naprosto funkcionira!
2015 01 21
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 20