Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Jucer sam uspjela sve po planu [:zaljubljen] nisam zabrljala cijeli dan pa ni vecer [:zaljubljen] Znaci dan 1 od 30 uspješan [:smijesi] Hvala curke na savjetima [:poljubac] A sad zobeneeee,lan,jogurt,jabukaaaaa [:jezik] [:jezik] [:jezik] jedva san docekala jutro haha [:hihot]
2015 01 09
Ja za sada bavim dobro.Sutra se budem vagala i mjerila.To mi je danas treči dan.
2015 01 09
Go girlies, go,go, go!!! I ja sam s vama jer sam vratila 3 kg. Kako ih je samo lako dobiti, a muko moja izgubiti [:hihot]
2015 01 10
Hehe, TheMoon, istina...ali bilo je blagdansko vrijeme puno oblizeka [:jezik] od jutra do večeri uz malo kretanja. Ja idem danas na bazen, plivat ću satima...dok ne poplavim. Samo naprijed cure [:smijesi] !
2015 01 10
Odrekla sam se kruha, priloga, svega... Osim prirodnog soka, razrijedjenog (jer nejedem voce pa..)... Meseka... Malo sireka... I tamne cokolade. E sad cemo vidjeti kako to funkcionira. Sve je u zoni sto se tice kalorija. Zelim dokazati da se moze fino sve izbalansirati a da covjek ne poludi ili mu zafali serotonina hehe Mislim da je otisla kg u tjedan dana. Kazem mislim jer vaga stalno zeza. Ma mislim da je i vise otislo po njoj ako gledam ali kako zeza-nemrem bit ziher hehe
2015 01 10
Stvarno ide dole.otisle 2kile i po 2 cm na metru.Sad tek dobivam volju jos jace.
2015 01 10
wooohoo! [:zaljubljen]
2015 01 10
Uključite start.
2015 01 10
Bravo Monika [:smijesi] !!! To - mjeriti centimetre jer se gubi na obujmu, a to je bitno; nije vaga uvijek dobar pokazatelj. Krafnice, baci vagu i uzmi metar [:jezik]
2015 01 10
Da to sigurno.
2015 01 10
Dal ste to probali ili prodajete?
2015 01 11
E moje cure ja se borim ali neznam dali budem izdrzala.Svasta me privlaci, ali se za sad kontroliram. [:smijesi]
2015 01 12
Ma kaj ne bi izdržala, to je samo kriza i brzo prođe [:smijesi] Sama si napisala da si već izgubila 2cm i znaš da možeš [:kesi]
2015 01 12
Da to je primamljivo kad nešto izgubiš ,ali to je dugo razdoblje koje treba proči.
2015 01 12
Monika - uzmi si to kao projekt, nesto što radiš samo za sebe jer ti to zaslužuješ. To i je projekt. Nema rezultata preko noći; ako ih i ima, kratko traju, a ti bi željela promjenu s dugoročnim efektom. Stisni i izdrži, isplati se, a svaki je početak težak. Znam da zvuči kao fraza ali je i istina. Ako trebaš podršku, viči [:smijesi] . Nismo nigdje pobjegli, tu smo...
2015 01 12
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 20