Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Hvala.Procitala sam da slobodno uzmem pileci narezak i nemasnu sunku.Dali to stvarno ili ....
2015 01 07
POjela sam skoro cijeli burek...trokut... morala saaaaaaaam bila sam izvan sebeeee... :D ali još uvijek mislim da sam u zoni kalorija [:zaljubljen]
2015 01 07
burek-krafno [:smije] jedna, hjoooj... Monika, da - nemasna (s niskim postotkom masnoće) šunka, pileća i pureća salama - da i to sve mozes zaista jesti koliko hoces, a vidjet ces da za tim nećeš imati potrebu kao za ugljikohidratima. Jedi jaja kuhana - do 4 žumanjka tjedno, bjelanjak nije ograničen; ne zaboravi na posni svježi sir. I riba, da! Imaj uvijek u hladnjaku zalihe tih dopuštenih namirnica; kada te ulovi glad, uzmi bilo što od toga [:smijesi] (imas znači onih 11 namirnica koje jedeš doslovno u neograničenim količinama). Dukan pogačice su jednostavne za napraviti i ukusne, pečes ih bez masnoće na tavi, dodaj si zacine slatke ili slane u tu smjesu - što ti više odgovara.
2015 01 07
I ja sam bila dobra cijeli dan jučer, jogurt, zobene, lanene, 1 banana, piletina.... A onda navečer odron [:place] [:place] [:place]
2015 01 08
Hahaha "Odron" haha [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] sorry, ali me nasmijalo hahahaha
2015 01 08
Nisam mogla izdržati... fino mi sjeo burek. Ma nemre jedan burek ništa. Malo sam pregladnila brijem. Zato sam si sada obogatila doručak. 3 šnite proteinskog kruha (totalno je foraaa!) ala french toast= 400 kalorija. Doručak obavljen. Njam. i ostane mi još 400 za ručak i 400 za večeru ili 500... ali nevjerujem da ću toliko pojest. Nekak mi se smanjio želudac. Hehe Ali stvarno sam si napravila tako da imam dojam tj da jedem ono što volim. Volim pudingasto- pa onda ajde one zobene si skuham kaj imaju malo čokolade. Obožavam french toast- i evo našla super zamjenu za kruh pun ugljikohidrata. Volim čokoladu. Pa eto pojedem malo čokolade 80% kakaa. Mislim da je bitno jesti ono što voliš- na malo drukčiji manje kaloričniji način. [:zaljubljen]
2015 01 08
Daklem DORUČAK NJAM NJAM: 3 šnite proteinskog kruha, uvaljati u jaje s mrvom mlijeka (+sol). i namazala s svinjskom masti tavicu. I sad bi netko reko SVINJSKA MAAAST. Ma kaj svinjska mast. izračunala sam i da sam svu mast polizala s tavice jedva bi bilo 40 kalorija u tome. Uglavnom, ovaj obrok je 400kalorija. I to sam zaokružila (mislim da je i manje no nema veze). [:zaljubljen] Hvala na temi i što je održavate!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 08
Imam kuhinjsku vagu, pa si važem neke stvari ono 100g ima toliko i toliko.
2015 01 08
Hjoooj...divne ste curke...bas me nasmijalo: večernji odron [:smije] i svinjska mast koju ipak nisi polizala s tavice [:smije] ...predobro. Ma ne smije čovjek biti prestrog prema sebi jer ce rezultirati nezadovoljstvom. Nagrada je nagrada - mala gratifikacija za nepce. Lanaazg, probaj prije novog odrona bananu zamijeniti drugim voćem; znam, zdrava je i ukusna, ima kalija, sve točno ali je baš kalorična, bomba puna škroba. Moja je sreća da sam alergična na banane...za utjehu sam si kupila veeeliku sadnicu banane koja ne daje plodove [:hihot]
2015 01 08
I ja si važem hranu, prije sam mislila da je to neka muka, al stvarno nije. Jedino kaj me svi zajebavaju, posebno na obiteljskim ručkovima [:smije] A muž mi je kupio čokoladu sa 75% kakaa i sjemenkama konoplje da budem bolje volje [:smije]
2015 01 08
Malo po malo pa ide.Malo sam danas zeznula .Pojela sam kuhane hladetine ali samo par zlica.Nisam mogla odoljeti ali nije ipak premasna.Navecer se budem vagnula da vidim dal ode koji gram [:smijesi]
2015 01 08
Krafnice kakav ti je to proteinski kruh? [:smijesi]
2015 01 08
monika nemoj se vagati navecer, nego ujutro [:smijesi] Vjeruj mi biti ces zadovoljnija [:zaljubljen]
2015 01 08
Wizardice danas sam kupila jabuke [:smijesi] I do sad sam ok, zobene, lan, mlijeko, žlica meda, za ručak malo ribice i krumpira...Ali mene je strah veceri [:boji] [:boji] [:boji]
2015 01 08
Curke koje ste na dijeti, dal vjezbate?
2015 01 08
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 20