Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Jel nas gladne netko podupire...? [:place]
2015 01 05
Daaa, ja [:zaljubljen] sa burekom...
2015 01 05
ali od srijede krecem i ja, valjda..... [:frustriran]
2015 01 05
ja sam jučer prekršila, pojela sam 2 reda velike milke u 7 navečer [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 01 05
Napravi si nešto što zovu saloubojicu i drži u zamrzivaću kao sladoled za te dane kad te čopi slatko... Ovako ja radim: umutiti bjelanjak u čvrsti snijeg, dodati 2 žlice posnog sira, žlicu jogurta, zaslađivać po želji i neku aromu (meni naj od jagode). Možeš tak odmah jesti (meni tak ne valja) ili staviti u čašice, upiknuti žličicu i zamrznuti (kasnije pod malz vruće vode i ispadne van kao slaja na štapiću) ili jogurt+zaslađivać+zobene mekinje+aroma (npr. vanilija i cimet)
2015 01 05
Ja nemogu još.Sad upravo slažem opet kolačejermi kčer ima rođendan.Nisam karakter paneka sve prođe i onda .A što je sa juhom u dukanu ,nisam nigde pročitala .Dal slobodno ?
2015 01 05
Možeš juhicu pileću, teleću, juneću (meso popapaš) ali bez tjestenina raznih- u I. Fazi sam tako bistru, a već u II. može i povrće iz juhe! Sretan rođendan tvojoj curki [:kesi]
2015 01 05
Hvala najljepše.Eto ja sam več prikupila dosta recepta .Jedva čekam da startam .Nekako sam uvjerena da bude djelovalo .Inače da kažem da sam probala svašta ali nikada nije bilo efekta.
2015 01 05
Može još pitanja.Koliko masnoče mogu uzimati jogurte i mlijeko.
2015 01 05
Svi mliječni proizvodi do 2% m.m i ona pikova šunka 2% je također dozvoljena. Najbolji jogurt Pilos, sirevi- posna skuta Milbona i Cottage sir Linessa su meni najbolji (Lidl). Slobodno mi pikni por u inbox jer dok ja tu vidim, prođe baba s kolačima (a ovako vidim prek moba)
2015 01 06
Vidim da TheMoon daje super savjete - potpis na sve, zaista [:smijesi] ! Monika, nemoj voćne jogurte uzimati, naprosto masnoće i ugljikohidrati nisu u ovoj priči par mjeseci prisutni ako se drzis Dukanovih principa. U drugim fazama si sama napraviš smoothie od nemasnog jogurta i voća, bolja opcija uvijek. Stevia - prirodni zaslađivač to nadomješta + prefini zacini koji zaokruzuju okus: cejlonski cimet, đumbir, vanilija bourbon, organski kakao. Poanta je da ugljikohidrati vežu ugljikohidrate - zato ne pojedemo 1-2 kolača nego 6-7, UH stvaraju ovisnost; proteini ne. Čovjek se s prevelikim unosom šećera počne osjećati dezorijentirano, bez fokusa i sklon je cestim promjenama raspolozenja. Nikada nećes ni pozeljeti pojesti proteina u onoj kolicini koliko ćeš htjeti nečega *slatkoga* - šećer je smatran visokopotentnom drogom još u 15. stoljeću; naš metabolizam ga, narocito s godinama, loše podnosi i prerađuje, totalno je stetan kao i sve rafinirane, izbijeljene, obradjene namirnice; integralne su zakon. Ja koristim prirodne sladove osim stevije - dakle, polisaharide umjesto šećera - monosaharida, npr ječmeni, kukuruzni, slad aloa vere, javorov sirup, melasu - znači, ne onaj bojani fake smeđi šećer nego nerafinirani tamni koji je vlažan. Mliječne masnoće bas kako je TheMoon napisala - ispod 2%. Kada si na Dukanu, nema kompromisa - ili sve ili nista. S drugim dijetama nije tako, zato se kg i vraćaju.
2015 01 06
I drugi odličan savjet je TheMoon napisala - napraviti nešto *zdravo slatko* za trenutke kada nas savlada onaj craving moment pa to odvojiti u puno malih porcija i zamrznuti. Izvaditi iz frizera i pojesti samo jednu [:jezik] porciju - treba doskočiti stečenim navikama i robovanju uma koji nas uvijek iskušavaju i na koje smo već *programirani* - eto, novi program stvoriti, nove navike. Puno zelenog čaja, čaja od đumbira koji čisti, biljnih prirodnih čajeva ali opet ne piti 2,5 l tekucine dnevno jer to opterećuje rad bubrega. Balans je ključna riječ na koju s vremenom zaboravimo pa tu cijenu plaćamo. Na svim aspektima životima.
2015 01 06
Joj, ovo s ovisnosti o šećeru- to je istina. Potvrđena. Evo sad nejedem slatko već neko vrijeme i nemam niti želju. Inače uuuf, nema šanse da odolim turi fritula u gradu. Jučer mi kaže šogorica: " Na dijeti si? Pa kako to. Svi idu od srijede." hahaha [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 06
* mislim ovo sa slatkim je znanstveno potvrđeno zbog navale inzulina ili čega već u krvi- ali kratko traje te se naglo spušta razina- a kad se naglo spusti razina- tijelo smatra da mu prijeti opasnost i pali alarm- glad i craving [:smijesi] zato treba jesti one stvari koje su nutritivno [:smijesi] vrijedne i kak bi se reklo- duže otpuštaju tu energiju.
2015 01 06
krafno vidjet cemo dokad ces izdrzat [:kesi]
2015 01 06
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 20