Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Ne vježbam. Dijeta se zove jedi manje i živi sa glađu. [:smije]
2015 01 08
ok... sad vidim da ima više shake kalorija nego piše na jednom sajtu...hm....
2015 01 08
Pa na svakom sajtu drukčije piše... [:place] ok... samo salata još danas... [:sramezljiv] Znači, onaj doručak koji sam opisala, shake, malo crne čoksice, haha, i sad salata [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 08
McDonalds ti na svojim stranicama ima koliko kaj ima kcal [:smijesi] Ja vježbam, želim se ujedno i utegnut, oblikovat i tak to [:smije]
2015 01 08
Ja nisam pocela vjezbati kad preporucaju hodati.Aliiiii niti nisam krenula na hodanje .Nemam vremena za sad.Moram vam reci da sam upravo pekla pogacice od mekinije i super su.
2015 01 08
jedva cekam veceru haha [:smije]
2015 01 08
Kakva večera, nema večere [:frustriran] [:smije] [:smije]
2015 01 08
??? Bez vecere??? A ne ne [:smije] [:smije] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 01 08
lana super [:smijesi] - samo izbaci krumpir (ugljikohidrat / škrob) i med (običan šećer - monosaharid) - zasladi bilo čime zdravim osim umjetnim sladilima otrovima I da, vaganje uvijek ujutro natašte - kakav dobar osjećaj kada ode 1/2 kg ali ima dana kada ne ode skoro ni gram gledajuci na vagu ali se gubi na obujmu, ne gubi se samo voda, baš odu centimetri u struku, na bokovima (smanjuje se muffin top - pojas za spašavanje [:smijesi] ). Monika, ako si u 1. fazi - nemoj ni vježbati jer sada gubiš energiju, organizam pocne za koji dan crpiti masnoce i ugljikohidrate koje imamo u pohrani, crpi iz resursa koji su nam uskladišteni ranije (mi smo dobro *opskrbljeni*, imamo zalihe kao životinje koje zimi hiberniraju; znači u zimskom su snu mjesecima i sve štima jer su im pune rezerve - baš kao i nama [:kesi]) - Monika, mozda budeš malo razdražljiva, dekoncentrirana - to je OK, samo izdrži - imaš cilj, nemoj dati ikome da te ometa, stavi sebe na prvo mjesto - to zaslužuješ, samo ono najbolje
2015 01 08
Stvarno ste super.Kad slušam nekog da me tolko upučuje i hrabri ,možda mogu i izdržati.Doma mi nitko ne vjeruje da budem izdržala pa mi je još teže.Samo se nadam da bude efekta.
2015 01 08
Ja pojela svoju salaticu... i jedva čekam jutro jer sam glaaadnaaaa
2015 01 08
Ma na MC donaldu piše manje nego na fitness palu... ali i na fitness palu imaju dvojake info...
2015 01 08
a joj... 530...da.... [:boji]
2015 01 08
Monika - ne daj se, dokaži svima da možeš [:smijesi] Ja se taman spremam na vježbanje... bar znam da večeras više ništa nebum jela [:smije]
2015 01 08
Monika - uvijek si osiguraj podršku kada krećeš na ovakve pothvate - jako je važna - kada nas nesto demoralizira ili padnemo u blues, trebamo znati da uvijek postoji netko tko je uz nas da nas podsjeti zasto smo u toj priči. Zato smo tu, samo se javi [:smijesi] . Ja osobno Dukana koristim kada zbog nečega moram strogo mirovati npr mjesec dana pa dobijem par kg - zaista se po kratkom postupku to riješi ovom dijetom i nije teško za izdrzati. Ali za svaki slucaj ja uvijek usput nagovorim i supruga pa lakše to odradimo skupa i bodrimo se. Samo se ti javi, zato je tu tema i razmjena iskustava je bitna i poticajna. Samo naprijed [:smijesi] !
2015 01 08
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 20