Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kako postati i ostati poštovanja vrijedna djevojka i supruga?

Elamed, da ja sam Martuzalem na ovoj stranici, ali što se može,tako je to... [:smije] , zato što mi je mozak malčice stariji,volim čuti mišljenje vas mladih...i jako sam zahvalna.. [:smijesi]
2015 01 08
Coco, nemojte se više preispitivati i slučajno tražiti krivicu u sebi, a još manje njega sažalijevati i zbog toga ostati još u tom braku. Gledajte sebe, kao što je i on očito radio sve te godine!! I budit slobodni, mirni i sretni!!
2015 01 08
Eto, naslušala se i ja toga na različitim stranama. I sad kad me netko pita zašto sam feministica i misli da me time vrijeđa, ne bi išlo. Neke žene još uvijek moraju trpit takva sr*nja jer neki misle da zato što imaju luleka da su direktori svemira. [:kesi] Želim ti svu sreću. Ti ćeš se snaći, a on će se gutit u paštetama. [:poljubac]
2015 01 08
Malena 33...ti si dala primjer kako treba veza izgledati od početka....i tog se mlade cure neka drže, ono moje pitanje nije bilo bezveze..o večeri ili grikalicama, počnite sa što manje pažnje, da bi dobile što više...u glavni slučajeva je tako, ako pak imate prekrasne primjerke muškog roda koji zavređuju, nagradite ih... [:hihot] [:smije]
2015 01 08
Come Stai, riječi ti se pozlatile, ako ne u ovoj , onda bar u drugoj godini...nasmijala si me do suza...ali zbilja.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:hihot]
2015 01 08
Malena 33, ja samo imam jedan grozan problem, ne znam kam ću poći,nemam fizički smještaj, e kad to nađem, bit ću njasretnija žena na tom svijetu...ali dok sam tu gdje jesam gdje je zlostavljanje prisutno u svim segmentima, vaše mi mišljenje dođe kao punjenje baterija...smijem se s vama , radujem se s vama i vi ste moje uzanice... [:smijesi] [:sramezljiv]
2015 01 08
Molim te možeš li objasniti kako si to u zlostavljačkom braku?? Što to znači??? A to da su muški uvijek muški , mislim pod tim na klasiku, gospodari svemira i he man ...jesu, ali i mi smo she-ra ili kako već..
2015 01 08
Jel radite negdje? Ne znam šro je s imovinom i sl, ali.. Joj znam da je to lako reći, ali spakirajte kofere, iznajmite garsonjericu, i sve će doći!! Vidjet ćete kako ćete se lijepo osjećati već prvi dan sami bez ikakvog pritiska!! Imam prijateljicu, sad ima 44godine, kad je imala 35 otišla je od muža (ista stvar, ili slična + kockanje) s četvero djece!!!! U podstanare! Bilo joj je teško, ali danas je najsretnija na svijetu zbog svoje odlučnosti! Nemojte još dugo sjediti na krpicama i imaginarno se tješiti nego se pakirajte [:zaljubljen] Vama treba samo malo snage!!!
2015 01 08
Uostalom, bračna stečevina je po zakonu pola vaša..
2015 01 08
Ja smatram da jedni druge trebamo prihvatiti onakvima kakvi jesmo. Ego ne bi trebao biti u centru odlučivanja, potrebno je razumijevanje i poštovanje. Ako nekoga cijeniš kao osobu, ako netko cijeni tebe, trebali bi se osjećati ugodno zajedno. Svaki problem pokušati riješiti zajedno i ne stavljati ego u prvi plan. Ali također, ako nečiji postupci prema tebi iskazuju nepoštovanje i ako ugrožavaju tvoje dostojanstvo, treba to zaustaviti jer ako pustiš da te netko čini nesretnom, neće se ništa promijeniti niti će ta osoba shvatiti razliku između dobrog i lošeg.
2015 01 08
Svaka osoba je vrijedna i zaslužuje poštovanje.
2015 01 08
Treba pobjeći glavom bez obzira na vrijeme, ne možeš ispraviti krive osobe, možeš samo živjeti u lažnom uvjerenju da će se promjeniti, a neće..
2015 01 08
Ma brate mili neke osobe ne zaslužuju ništa, iako mi je to teško prihvatiti, zaslužuju dvi triske i nogu u guzicu...pod tim mislim na tlačitelje, a ne potlačene
2015 01 08
sve stoji. istovremeno, tlacitelja bez potlacenih koji to dozvoljavaju nema. [:smijesi] pa onda mozemo o koki i jajetu, ko je prvi, ko drugi, ko vise, a ko manje kriv.
2015 01 08
... i tlačitelj će uvijek ostati tlačitelj, to se ne može promijeniti [:tuzan] Veza može funkcionirati jedino ako obje strane imaju prirodnu želju onog drugog usrećiti, onda to ide spontano.. nikako drugačije.
2015 01 08