Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Steampod pegla za kosu

Drage krpicarke zanima me ima li koja iskustva sa Steampod peglom za kosu ?
2015 01 10
Imam ju ja vec nekih godinu dana, kupila sam ju preko neta malo nakon sto smo usli u EU da nemoram placati carinu. :) Vremenski period potreban da speglam kosu mi se znacajno smanjio i nemam vise problema da mi se kosa od vlage u zraku ponovo sva napuhne.. [:sramezljiv]
2015 01 10
Mene moja frizerka pegla tom profesionalnom na vodenu paru s filterom, kad dodjem u salon i fantasticna je. jedan potez i kosa je predivno ravna. [:zaljubljen] ali vlasnica salona je za nju pljunula nekih 3500 kn ako se dobro sjecam. Skup je to sport! [:smije]
2015 01 10
Ledolina zanima me koliko ostecuje kosu nakon duljeg koristenja , ostecuje li kao i druge pegle za kosu , mogu se sad naci za stotinjak funti da :-)
2015 01 10
Hvala daisy , sad je punooo povoljnija
2015 01 10
S looka sam ju i htjela naruciti :-)
2015 01 10
svaka pegla ostecuje i ovisi koliko ju cesto koristis, al mogu reci da ju ja dosta koristim i da sam primjetila da ipak manje ostecuje od ajmo reci "obicnih" pegli.. al svakako na kosu jos nanesem i sredstva za zastitu od topline..
2015 01 10
Vidjela sam da ima vise vrsta te pegle...jel mozete molim vas staviti link vi koji ste narucivali i vi koji je zelite naruciti. [:zaljubljen]
2015 01 10
Bez kerastase nectara se ni ne planiram peglati :-p planirala sam prestati fenirati kosu vec ju pustiti da se sama osusi i samo prijeci steampodicom, trazim manje zlo :-p peglala bih se svaka 3 dana tako i perem kosu
2015 01 10
Znaci da biram ovo manje zlo ?
2015 01 10
ako zelis kvalitetnu peglu i nije ti problem investirati u nju, zato ne? [:smije]
2015 01 10
Hvala draga [:poljubac]
2015 01 10
Ja peglam kosu svaki drugi dan..Nije ostecena uopce.Jedino sto koristim poslije pranja je L'OREAL Eversleek ulje..
2015 01 11
Juhuuu , odluka je onda pala :-)hvala Chloe
2015 01 11
Moram naglasiti kako koristim obicnu peglu za kosu.Onu Romix! [:hihot] Imala sam jednu skupu kao suho zlato,super je peglala,ali nije dugo trajala.Ovoj je vec 4.godina i odlicno odradjuje posao [:smije]
2015 01 11
1 2