Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

da li prekinuti vezu ili ne?

Ali ako to nije shvatio u 9 godina, neće ni u narednih 90. Nije smak svijeta prekinut vezu, dapace, okreni se boljim, ljepsim, pozitivnim stvarima
2015 01 17
glavno je pitanje jel ga jos uopce voli ili je to samo navika?
2015 01 17
Čim dođe do takve dileme, bjež' ća!
2015 01 17
To je problem kod veza na daljinu, osobu ne upoznaš dok s njom ne živiš. Uvijek je tako bilo i bit će. Zato možda nisi ni uočavala njegovu ljubomoru, dok nije zagrizao za tebe. A možda i ta ljubomora nije bila od početka takva, možda je postojao neki okidač kojim se pokrenula lančana reakcija na sve što primjeti, a da mu se ne sviđa. Kažem, mi to ne znamo. Znaš ti ili još bolje, ako znaš nekoga s kim je već bio, a da je bio isti obrazac ponašanja, provjeri. Možda je čovjek takav, neovisno o tebi.
2015 01 17
ma sigurno ga voli, ali sad ako su takva pitanja.. očito to nije to.. udalji se fizički od njega... ako budeš htjela, javiš mu se kroz neko vrijeme.. vrijeme je najbolji pokazatelj svega :)
2015 01 17
Samo pitanje ti je znak da treba prekinuti. Mislim da si i sama svjesna da je to najbolje za tebe samo sto ti je tesko poslije toliko dugo vremena otkad ste zajedno. Pogotovo zato sto nije bilo lako imati vezu na daljinu pa si ulagala poseban trud u nju. Takvi ljudi se nikad ne mijenjaju. Mogao bi se nakon otvorenog razgovora malo potrudit to prikrit al kad tad bi to opet isplivalo van. Rekla si i sama da nisi sretna. Bit ce ti tesko na pocetku al poslje s vremenom mogla bi naci nekoga tko ti bolje odgovara. Udalji se od njega i misli na sebe. Radi sto volis. Upisi neki tecaj,bavi se necim sto te usrecuje a vrijeme ce pokazat
2015 01 17
Bolje ti je da bjezis glavom bez obzira!!!!!!
2015 01 17
Teška situacija, moje mišljenje je bolje da se sad raziđete nego kad budete u braku i sa djecom. [:smijesi]
2015 01 17
iz mog iskustva vecinu dana ga mrzis a mozda sat dva volis, to je vec navika postala...cura je 9 godina s covjekom i inace po meni je to maltretiranje. ne po meni nego samo to zabranjivanje gnusanje optuzivanje sve ja razumijem da ste dugo skupa i da se ti VJEROVATNO druzis samo s njegovim prijateljima, i vjerovatno se ne smijes svojim muskim prijateljima ni javiti otvorenije kad si kraj njega. i ako budes prekinula nemoj mu se vratiti jer kazem stvorili ste neki zivot skupa pa ce ti to biti tesko ali covjek te izmanipulirao toliko da ni sama ne znas dok ne sagledas neke stvari. izgubila si prijateljicu, ne ides van vjerovatno jer neces bez njega ili od straha da kasnije ne bude svade, oblacenje, posao bjezi od toga nije te majka donila na ovaj svijet da ikog sluzis
2015 01 17
Ja zahvaljujem Bogu što sam donijela odluku da napustim lošu vezu nakon 6 godina. Godinu i pol nakon toga, našla sam muškarca za kojeg su mi svi govorili da ne postoji... Ali postoji, i ja sam ga našla, jer sam znala što tražim i odlučila da ne pristajem ni na što drugo... Povjerenje, ljubav, pažnja... Sve to zaslužujemo imati, ali zapnemo u lošim vezama iz kojih ne znamo izaći misleći da se kasnije nećemo tako zaljubiti, ili da su svi takvi i da očekujemo previše. Nije istina, samo treba napustiti lošu vezi i tražiti onog tko ti odgovara ( ne tražiti, on će naići ). I da, žene su sklone misliti da će se on promijeniti, zbog nas.... hahaha, kako je to naivna i luda misao. [:smije] Kakav je, takav je, da se htio promijeniti, već bi se to davnih dana dogodilo... ako ne ide, nakon maksimalno 6 mjeseci, svakako treba napustiti vezu po mom mišljenju.
2015 01 17
Ja sam takvog trpila mjesec dana - i to je bilo previse haha [:jezik]
2015 01 17
budi sretna. ako nisi znaš što je činiti
2015 01 17
nemoj dopustiti da ti netko nešto brani, pogotovo kao što je oblačenje i šminkanje.. po meni je glupo i jadno da bilo tko u vezi nekome nešto brani, zna se što se može, a zna se što se ne može, ako on tebi prigovara sad, sve se bojim kako bi bilo da uđete u brak i imate djecu, e onda bi frajer imao sigurnost da te '' ima '' i tu bi bilo još većih problema, sjedni i razmisli kako bi ti bilo da ga izgubiš i kako bi ti bilo da ga nemaš, e i ako se tu javi neka '' bol '' ili nešto, onda pričaj s njim, u suprotnom, riješi to dok nije prekasno.. [:poljubac]
2015 01 17
Ja sam bila u takvoj vezi 5 godina. Prekinula sam na prvoj godini faksa. Ista prica ko i tvoja. Kad sam otisla studirat 200 km dalje postalo je nepodnosljivo. Poruke, pozivi, cuo je muske glasove stalno oko mene, a od muskih ni M. Nije podnosio moje frendice, prigovarao bi kad bi s curama na kavu otisla, bio ljubomoran mojeg best gay frenda, nisam smjela van s curama, ma toliko toga, mogla bi do sutra pisat. molila ga da se promjeni, ali eto nije mogao, a ja sam znala da ne zelim tako zivjet. Jedna meni bliska osoba ima takvog muza, ta zena nema prijateljica, ne smije nikud bez muza, ne dozvoli joj, patoloski je ljubomoran, s godinama je sve gori. Ne smije spomenut drugo musko, ne smije npr na godisnjicu mature, itd. Pa se pitam bi li i moj zivot tak izgledao da sam ostala u takvoj vezi. Neznam, al znam da to nije normalno, i sve sto je pretjerano nije normalno. Ti sama prosudi hoces li moci s tim zivjeti.
2015 01 17
ja sam 8 godina sa dečkom i zahvaljujem dragom Bogu što nije ovakav. Draga moja, s nekim takvim samo gubiš vrijeme. To je maltretiranje, a ne veza. Žalosno je što svi misle da ako je netko duo skupa, da će kad tad prekinuti, i to upravo zbog ovakvih- koji nisu sigurni u sebe i koji su skupa iz navike. Ako ne osjećate da se svaki dan volite sve više- to nije to.
2015 01 17