Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

da li prekinuti vezu ili ne?

9 godina nije za bacit u vjetar,istu stvar imam kod kuce...ako se se u svemu drugom nadopunjavate i slazete,to nije razlog za prekid,jer vjeruj mi ima puno gorih karakteristika i ljudskih osobina od ove... Al ponavljam ako vam sve drugo u životu funkcionira
2015 01 17
on nije taj. da te zaista voli vjerovao bi ti u protivnom je samo opsesija. nađi bolje, zasluzujes bolje. :)
2015 01 17
Po mom mišljenju ne bi trebalo gledat koliko ste toga prošli zajedno, jer ako ne ide ne ide, znaju ljudi to shvatit i nakon 20 godina, a ne 9. Mlada san al pokušavan učit iz tuđih iskustava.. Prvo što bi ja na tvome mistu napravila je rješila sama sa sobon želin li nastavit s njime. Jer on je takav i teško da će se prominit, a i tu bi onda skoro pa sigurno bilo 'pa ja san se minjala zbog tebe, možeš i ti zbog mene'.. Klišejski, ako nekoga voliš, ne moraš ga tražit da se minja, on to sam radi [:hihot] A onda razgovor razgovor razgovor, sist negdi na mirno misto, popričat o svemu šta je bilo i odlučit šta će dalje bit. Samo lagano 1950 [:zaljubljen]
2015 01 17
Uostalom veza nebi ni bila takva da si se ti znala postavit za sebe, a ne tražila [:pospan] izgovore.
2015 01 17
Moj savjet ti je da bježiš glavom bez obzira , jer nikad nećeš imati mira ! Ljubomora je bolest koja uništava vezu i oba partnera . On je takva osoba i ništa ga neće promjeniti , pa čak ni neko liječenje , niti razgovor .. Bolje sad otići dok nemate djecu , jer kad ona dođu puno je teže , a da ne pišem da ga se tek onda nećeš moći otarasiti , cijeli život će ti visiti za vratom pa čak i kako se rastanete danas sutra . A ti ako želiš da te netko psihički maltretira i drži u kavezu ostatak života ti nastavi sa takvim životom , ja ne bi , jer kvragu i život kad ga živiš u kavezu i vezana lancima . Ako nema povjeranja i razumjevanja i vezi , neće ga nikad ni biti ni za 9 godina , a ni za 25 godina . Zar doista želiš ostatak života provesti sa takvom osobom ???? Sad te guši , a što će tek biti kasnije , psihički ćeš propasti i razboliti se . Ne daj bože da ta ljubomora preraste u nešto gore pa da te izmlati danas sutra , a vjeruj mi da ima i takvih idiota , ma koliko im oči bile suzne , koliko im žao bilo poslije ... Vjeruj mi nikad se ne promjene , ali nikad , to su bolesni ljudi i gotovo ... Vidim da neki pišu da nastaviš ako vam sve ostalo funkcionira u životu , ma daj kakvo funkcioniranje , to nije život to je lanac oko vrata i konstantno psihičko maltretiranje , pa jel to doista vrijedno tvog života . Živjet ćeš samo jednom i nikad više ...
2015 01 17
Moj bivši je isto bio takav i nakon mnogo proba,novih šansi da se promijeni i pusti me da živim i dišem svejedno nije uspjelo.Bilo je teško prekinuti to nakon 8 godina i trenutak samog prekida bio je užasno težak al moja odluka je pala i nikad nisam požalila.Mislila sam kako neću znati sama dalje jer sam mlada ušla u vezu i kako će mi nedostajati i ovo i ono ali nakraju sam shvatila da mi je bio samo teret..Od onda sam se preporodila,puna sam samopuzdanja i gledam na tu vezu kao sastavni dio života i prosšlost u kojoj sam nešto naučila o sebi i drrugima..Sada me nitko ne prepoznaje,promijenila sam se za 180 stupnjevai psihički i fizički i sretna sam!!! [:zaljubljen] Dakle...slušaj intuiciju.. [:poljubac]
2015 01 17
ArabeaRosse svaku tvoju riječ potpisujem! Cure nisu svjesne da je ljubomora bolest koja s godinama postaje sve gora. Većina ih misli "joooj on mene sigurno jako voli kad je tako ljubomoran " [:sokiran] I onda se udaju i ostatak života žive na lancu, ako ne i u kavezu [:tuzan] Imam takvu poznanicu, uvijek se hvalila kako on nju voli, kako on svuda ide s njom, kako je stalno zove, iznenađuje posjetima itd. Sad kad su se oženili nesmije jadna iz kuće izaći, ako ide u dućan mora bar jedno dijete vodit sa sobom da ga slučajno ne bi prevarila putem do dućana [:frustriran] Cure ljubomora je bolest, nije ljubav! ! !
2015 01 18
ja ne mogu zamisliti da me netko tako drži "na lancu". Zašto je sa tobom ako ti ne vjeruje, ne razumijem. Ok je malo ljubomore al da ti govori gdje ćeš ići,sto ćeš obuci, provjerava stalno gdje si, s kim si...grozno. Jel trebaju godine i godine da vidite kakav je netko?? Zasto bit sa nekim tako dugo ako vam nije lijepo? Neshvatljivo mi je jer sam i ja u jako dugoj vezi i stvarno uzivamo skupa. Zasto biti sa nekim s kim ti nije lijepo? Jel to navika, sto je?
2015 01 18
1 2 3