Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam ide prodaja?

Meni ok zadnjih tjedan, dva :) Sad bi trebala malo slikati i stavljati stvari, a neda mi se. [:sramezljiv]
2015 01 17
kod mene prodaja nula bodova ali zato zamjene jako dobro idu!! u jednu ruku dobro opet [:hihot]
2015 01 17
Ja sam zadovoljna. Nova sam, možda je to razlog.
2015 01 17
Nije lose, i ja bih se trebala baciti na slikanje i nove oglase...ali vrmena je malo, a želje i volje jos manje [:smije] [:smije]
2015 01 17
Prodaja 0 bodova, al ' doslovno. 0. Stavila sam djecju robicu u prodaju, sve se hvale kako se djecija odmah rasproda, samo ne znam tko kupuje kada nemam ni jedan upit A stvarno mislim da su mi cijene realne s obzirom kako je sve ocuvano ..
2015 01 17
Kod mene ide lagano.. Dodajem nove artikle, stavljam ono što sam sad kupila zato što je bilo sniženo, a ipak mi ne odgovara veličina! [:zaljubljen] Sniženja su bila svuda pa su se ljudi istrošili, gledam po sebi.. Kupila sam i što mi treba i što mi ne treba! [:kesi] Na idućoj plaći nastavljamo... [:hihot]
2015 01 17
Evo ovaj mjesec stvarno cudno..al jako malo....cure budite optimisticne bit ce bolje u veljaci [:zaljubljen]
2015 01 17
Nikakoooo [:pospan] Evo dodajem artikle zadnjih sat vremena, valjda će što poći :)
2015 01 17
Snizila sam cijene i opet ništa [:tuzan] Svi traže moderne krpice a kod mene čista klasika,pa je to mislim glavni razlog [:smije]
2015 01 17
Na krpicama vec dugo lose. Na drugim mjestima ok. No u zadnja 2 tjedna sam npr.poslala 4-5 upita za kupnju pa katastrofa. Jedna napisala da je na ski i da ce izmjerit po povratku i otad ni glasa, jedna se nije logirala 2 mjeseca, jedna mi je izmjerila remen koji je velicine za curicu od 6 god. :-(, jedna mi je poslala torbu u raspadu i jedna mi je poslala haljinu koju ne mogu ni skopcati :-(
2015 01 17
u ovom moru prevara sa svih strana nama novima je najvjerojatnije prodaja ispod nule. [:place]
2015 01 17
Mislim da nije stvar u tome da se nema novaca, jer kod mene artikli tipa ADIDAS novčanik Guess i sl. to odmah brdo upita i prodala sam, a npr. moderna nova vestica s etiketom na cifove to nista, a zasto??jer na njoj ne piše Gues, ni Prada ni ASOS itd....a jeftina je, eto.... ljudi kupuju ime, za te stvari se ima para.. [:jezik]
2015 01 17
Meni ovaj tjedan ide odlično! Toliko nisam prodala u cijeloj godini što sam ovdje, koliko ovaj tjedan. [:hihot]
2015 01 17
Ovaj mjesec mi je bio jefan od boljih. Nenadano jer sam mislila da ce sijecanj biti koma. A ono iznenađenje ugodno. I dogovori su bili brzi i ugodni. S druge strane, kontaktirala sam i neke cure za kupnju malo skupljih artikala i nijedna mi ni lipu nije htjela sniziti cijenu. To mi je nezamislivo nekako da ja nekome napravim. Uvijek sam za dogovor.
2015 01 17
Meni ide slabo kupovina. Poslala upit za jaknu, par puta, medjutim cura ne odgovara [:vrti] A onda opet, htjela kupit traperice a ne zeli mi spustiti ni za kunu cijenu. [:place] Pa to je za poludit, [:ljut]
2015 01 17