Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Roberto - rasprodaja

Pozdrav krpičarke, zanima me da li još uvijek traje akcija u Roberto outlet trgovini u importanne centru lokal 19, plati 2 plus 1 gratis i ako da do krad traje? Jel bila koja? Isplati se ići?
2015 01 27
Ee nisam bila dugo ali u tom outletu su samo veliki brojevi većinom nezz kohi bi trebali?? Al onaj na Kvatricu je bio suuper i svasta su dobog imati ovdje je mali izobr meni nis pametnog. Al za tu akciju najbolje pitati na fejsu
2015 01 27
39.40. ovisi o kalupu planiram ovaj vikend u zg pa me zanima gdje mogu nesto povoljno naci [:smijesi] kako se kreću cijene torbica (da stane A4), jakne? mislila sam u Importane i Ilicu svratiti, možda i Avenue Mall
2015 01 27
Aa onda zaviri moglo bi biti nesto jel od 39-41 budu brojevi :D i pogledajte obicnu kolekciju povoljna je dosta vec aa te male pismo torbice se krecu po 50 kn one klasicne a nesto malo za van do 100kn koliko ja sam ja vidjela :) u importaneu mos nac super stvari ja bila s frnedicom prije tjedan i pol i nasle sakoice po 80kn, kaput duzi onaj moderan sastrane malo cif 200kn, zimska jakna kratka 220kn kosulje 70kn hh pa eto sad to je bas ulov bio. A u ilici u caliope su od 29kn majice, hlace 59 pa ima svega nadalje ali vecina do 100 i nes kn
2015 01 27
Purgerica koliko su jakne i kaputi u caliopeu?
2015 01 27
Hmm iskreno nisam gledala jel smo prije u importaneu kupile:/ al vjerujem da nisu skupe ako ih i ima. Znam da sam sakoe tako gledala;)
2015 01 27
super, hvala puno na informacija [:zaljubljen] [:poljubac] nadam se da ću i ja kupiti od svega pomalo da obnovim garderobu [:smijesi]
2015 01 27
Ma sigurno, uvijek se nade nesto :) samo prodi svee ducane u importaneu i po 50kn ti zna biti razlika u cijeni a ista stvar tako smo mi sa sakoicima prosle jaftinije. I da imas dolje po onim pokretnim stepenicama ( cim udes su ti ) outlet neki s obucom al ima u odjece pa se zna naletiti na jeftine stikle, tenisice il tako nesto. Valjda ces ga nac. Kad dodes dolje onda odi lijevo do kraja i vidjet ces ga :*
2015 01 27
inna ima u caliopeu povoljnih jakna, do 200 kn,samo ne znam kolko im je brojeva ostalo
2015 01 27
sto da? pa kako to kad su isti ducani? :) hm...mislim da znam na što mislis, to je zadnja razina jel? nema puno ducana tamo u odnosu na kat gore ako se ne varam a kakvo je stanje u teranovi? jel se uopce isplati ici u Ilicu ili se sve može nabaviti u Importane-u?
2015 01 27
Da dolje je garaza :) ima malo ducana dosta dolje. a nisu isti ducani al su iste stvarii, kad udes kroz ona ravno vrata sta se otvaraju 2 prolaz s lijeve strane ti je ducan s robicom unutra je uvucen nez jel znas za njega tamo je malo skuplje al ima dobrih stvari ( mislim nije skupo al naspram ovog drugog je skuplje za 30ak kune nesto i vise ) a taj drugi je sano ravno nezz objasniti alu pokraj onig velikog giovania s haljinama, sad je skoro sve bilo tamo na 70kn snizeno. nezz objasniti ja di se nalazi bas haha. A ima i u terranovi snizenja, cak mislim da se isplati do ilice otici jel je povoljno bilo za majice i hlace koje dok u inportaneu nema bas tih majica po 30-50kn ;) al se raspisala hh sori
2015 01 27
da malo je zbunjujuce s svim tim istim roberto ducanima...da se barem zovu nekako drugacije da bi mogli razlikovati gdje je koji :D super, budem vidjela koliko budem imala vremena...vjerujem da se isplati sve obići [:zaljubljen]
2015 01 27
aaaa krivo smo se razumjelii:/ to sam govorila i ducanjma s robicom:) roberto ducani su isti i iste cijene samo ih u importaneu ima 3 obicna i taj 1 outlet hehe [:hihot] [:sramezljiv]
2015 01 27
u importaneu su ti sve torbe i hajine iste kao s borongaja (tržnica) samo sto su na borongaju jeftinije jos se tamo mozes cjenkat [:smijesi]
2015 01 27
To je al od kad moraju imati rucene je sve kao u importaneu neato sam vidjela i skuplje vjerovali il ne? Jedino ima vec izbor po meni tamo:)
2015 01 27
1 2