Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

REAL VS FAKE Urban Decay Naked paleta

Drage cure Stvarno molim za pomoc,cesto ovdje na krpicama vidim da cure prodaju tu paletu,neke napišu da je replika,neke tvrde da je original. Ako imate ikakva tocna saznanja kako se moze utvrditi je li paleta original ili fake molim vas napisite smjernice ovdje,mislin da ima zbilja puno zena kojima to moze pomoci. Hvala unaprijed [:smijesi] [:poljubac]
2015 01 28
Trebalo bi malo proguglat, sigurno ima objasnjenje, i mene zanima isto, al sam lijena guglat [:jezik]
2015 01 28
Draga guglam vec danima,jedino po cemu ja kuzim malu Basic paletu da je fake kad ju stave jednu pores druge po boji... A ovako na slici na krpicama,kako da onda skuzim?Ili sto da trazim zensku da mi poslika? A zbilja ne zelim platiti skupo kopiju.
2015 01 28
original Vam košta 370kn minimum znači sve što se prodaje ispod te cijene je kopija [:kesi]
2015 01 28
Ne mora biti da je sve ispod 370kn kopija, cure prodaju malo korištenu paletu pa ne mogu stavit cijenu 370kn. Traži curu koja prodaje da ti poslika kod na poleđini (fejkovi ga obično nemaju), nazivi nijansi moraju biti točno u sredini ispod sjenila, kist je drugačiji kod fejka. Stvarno ima hrpa usporedbi po blogovima pa malo proguglaj [:smijesi]
2015 01 28
Hvala puno Cura prodaje Basic tu na krpicama,pise da je original i kupljeno u Americi,par puta probano i za 100kn... Ajde ti sad znaj. [:sokiran]
2015 01 28
gea1508 super si navela primjere,ali to je za normalnu veliku Naked paletu. Mala Basic sa 6 sjenila nema kist uopce i imena sjenila su ravno u sredini i u fake i original palete [:sokiran] [:place] [:frustriran]
2015 01 28
znam ja sam to mislila na ove koje prodaju nove nekorištene, a za rabljeno normalno da je niža cijena...
2015 01 28
Na njenoj paleti se baš vidi da su Faint i Crave pomaknuti desno. 99,9% sam sigurna da je fejk, traži je još slika, posebno izbliza i poleđine.
2015 01 28
Pronašla si? Hvala draga,dovoljno si pomogla Skoro sam uzela i dobila fejkic koji mrzim. Imas 60 povratnih 100% poz i lazes jel original ili fake...Drage moje zene ne kuzim cemu niti cu ikad kuziti.
2015 01 28
Jedina je takva od 100kn pa nije ju teško naći [:kesi] A čuj, možda ženska ne zna, možda joj je rečeno da je original, iako većina ih znaju da podvaljuju muda pod bubrege.
2015 01 28
može li mi netko reći kakva su ta sjenila i jel se isplati investirati?jesu dobro pigmentirana i jel ulaze u nabore nakon 8 sati na poslu [:hihot] [:sramezljiv] [:frustriran]
2015 01 28
Imam Naked 1, meni su sjenila odlična, pigmentirana, super se blendaju, postojana. Inače nemam problema s nakupljanjem u pregibu pa tu ne mogu puno pomoći. Bolja mi je ova UD paleta od Chanel i Dior paleta [:smijesi]
2015 01 28
Ja inace imam s tim dosta problema. Sjenila su po meni do sad najvece otkrice,super pigmentirana i puuuno manje se nakupljaju u naboru...Ali po meni svakako za pravi dojam uvijek dobar primer prvo na kapke Odgovor:VRIJEDI [:smijesi]
2015 01 28
eh hvala curice mislim da ću uskoro investirati...koristim Diorova već dugo i neznam kao da mi više nisu dobra...pa sam mislila promjeniti nešto...
2015 01 28
1 2