Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Depilacija...

zanima me iskustva depilacije nausnice? znači da li vam se iritira,prištići, da li se dlačice prorijede? radite li to doma ili salon? Hvala svim curama na odg. [:smijesi] [:poljubac]
2015 01 30
znači imam brčiće već cca 20g...prije 15g sam ih iz nepoznatih razloga obrijala žiletom i tada počinje noćna mora...znači idućih 15 g vosak i šećerna pasta sada istražujem kako ih se trajno riješiti ili bar na 5g...btw ne urastaju mi dlake
2015 01 30
Krema iz dm-a. Imas raznih vrsta za kupit. Namazes, drzis 5 min, obrises I to je to. Odmah namazem kremom protiv iritacije koze i nikad nemam nikakvih problema. Nisu mi se prorijedile, a ni zgusnule [:smije] Inace nemam bas jako puno, nisu ni guste, ali mi je ljepse dok ih nema. Trajno se vj daju laserom uklonit. Brijat ih je najgore kaj mozete napravit.
2015 01 30
topli vosak godinama i gel aloa vera nakon i super. s godinama prorijede se jer se tako cupaju iz korjena britvica naravno nikako
2015 01 30
Brkovljad i brada su jedne od rijetkih neuništivih dlaka. Eventualno da baciš bombu na njih ili ih brenerom skineš. U veliko broju slučajeva elektrošokovi ne pomažu.
2015 01 30
I ne, ne prorjeđuju se s godinama, samo ti se čini. Dapače, u više slučajeva nasad im se širi k'o peronospora po Bakarskom zaljevu. Žene, hormoni i to... [:smije] [:frustriran]
2015 01 30
Ja krenula na ipl ,laserom,cijelo tijelo 8dolazaka 999 kn,preko ponude dana,bila jednom,teta kaže da se rezultati vide nakon polovice tretmana [:znoji]
2015 01 30
vosak trake od čupka ili balee :) gotovo za tren :) kasnije aloe vera da ti to na brzinu ohladi :) meni su se prorijedile i puuno sporije rastu
2015 01 30
@AlmondBlossom koja je to krema iz dm-a ? [:zaljubljen]
2015 01 30
mkruezi daj kad završiš sa tretmanima otvori temu...rado bi znala kako je to prošlo i dal je pomoglo...evo ja se spreman pa neznam bil na struju ili na fotografiranje [:hihot] [:hihot]
2015 01 30
Trebala bi završiti negdje u 6 mj.ide se svaka 3tj.na tretman,nadam se da ce biti rezultata,nemogu si zamisliti da nemoral brijat noge i pazuh svaki drugi dan preko ljeta [:kesi] ,obavjestim kad bude gotovo
2015 01 30
ipl cijelog tijela uuuu...super :) javi kako je prošlo :) GabiZbrcko jel to gel?
2015 01 30
aha :) ako uzmeš čupko onaj zeleni dobiš dva paketića a ako ne onda uzmeš od sun dancea aloe vera gel fino namažeš i milina :) fino rashladi i crvenilo brzo prođe :)
2015 01 30
@Sweetthings imam Balea kremu. Super je jer ne pece, imala sam i Čupko kremu, ona me pekla ako sam dulje ostavila iznad usne [:smijesi]
2015 01 30
I sad vidim da pise da je za tijelo [:hihot] Al meni je super za brcice [:smije] Evo ova: [slika:fd8098b9-70ca-4b14-a3bb-ab334c050ee2]
2015 01 30