Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Naši rukometaši mogu to puno bolje...

Slušam Golužu kako je rekao da su igrači umorni, kako nisu imali puno treninga, kako su igrači imali neke ozljede, probleme. Same izlike. Zar igrači iz drugih ekipa nisu umorni? Nisu imali vremena za treninge? Vidjela sam najmanje 5 različitih reklama sa našim rukometašima, naravno da je prioritet zaradit novce a ne trenirat. I drugi igrači imaju ozljede i privatne probleme. Dosta je tih izlika. Sa Červarom smo došli do zlata, sa Golužom smo definitvno najgori. Najgori trener što postoji. Jedan je komentator rekao da je rukomet postao bizis. Ima i pravo. Katar u finalu na svom terenu. Presmiješno. Stvarno lova čini čuda. Inače ne pratim baš svaku utakmicu, gledam ove bitnije i kad stignem. Samo želim reći da je dosta sa izlikama, treba igrat i trenirati, mi zaista imamo dobru ekipu koja može igrati puno bolje. Sa nekim boljim izbornikom. Vaše mišljenje?
2015 01 31
Slažem se. S ovom igrom nismo zaslužili bolje, već su i Brazilci bili prevelik zalogaj za nas, na kraju krajeva i s Makedoncima smo se mučili na početku. Nismo dovoljno dobri i to je to. Lino je Lino, Goluža mu nije ni do koljena.
2015 01 31
ma to jednostavno nije ta ekipa koju je imao lino, nema balica, lackovica ovo su drugi mladi igraci koji se boje pucati, mi smo mislili da cemo do zlata s njima. prije je cijela repka igrala za zagreb i dobro su se poznavali i imali svoju igru, ovi ne igraju zajedno, onakvi vise necemo biti ostao goluza ili ne, nije samo do njega...
2015 01 31
Naravno i to, drugi su igrači, drugi izbornik.. to nije ta ekipa koja je osvajala zlato, ova nije dovoljno dobra, barem ne za sada.
2015 01 31
ocito smo se previse nadali...
2015 01 31
mislim da nije stvar u dečkima,stvar je u Gopcu i Goluži...treba ih maknut...ima tko bi to odradio bolje od njih i znao kome treba dati koliko min u tekmi...a ne neke s dvije lijeve ostavit cijelu tekmu...
2015 01 31
u nogometu smo katastrofa, ali zato su ljudi uvijek bili nabrijani na rukomet jer smo bili medju prvima, nekad...
2015 01 31
Neuigrani su, mislim, to sto je napisano, ne igraju u istim klubovima i fali im da osjete jedan drugog. Usto, dvije trećine ekipe su novi decki, pod dobrom palicom trebaju se uigrati. inace prije utakmice s Poljskom nasi rukometasi su se odmarali 2 dana...., pa izgovor da su umorni ne prolazi, jedino ako se misli na umor od odmora. Izbornik reprezentacije bi pred sva natjecanja sa svojim timom morao upoznati protivnike i pripremiti tako pripreme, dakle da se svkog protivnika doceka spreman da iskoristis gdje je on najslabiji....., no, idemo dalje. Živcirali se mi ili ne, oni su plaćeni za svaku tu utakmicu, sto ne možemo reći za nas koji smo ih pratili putem malog ekrana.
2015 01 31
Da mogu bolje, napravili bi bolje ALI, nemojte zaboraviti da su danci jedna od najboljih reprezentacija na svijetu pa su sada 5. ALI,mi smo imali slabe ekipe u našoj skupini i zato smo došli jedva nekako do ovog mjesta.obožavam rukomet i pratim ga.
2015 01 31
je tu si u pravu potpuno, da nismo imali tako slabe protivnike davno bi ispali... steta i ja volim rukomet...
2015 01 31
Ma kog je briga!? To je hrpa bedaka kojima je samo do novaca , i da se prekenjavaju na telki,briga njih za tamo neku hrvatsku Nogom u dupe i kopati negdje
2015 01 31
Prenapuhano i naš nogomet i rukomet. Ne vrijede toliko tj.ne rade i ne trude se koliko bi mogli.Previše galame,previše reklame a znamo da je na kraju radi te reklame najbolje zapravo sponzorima koji to sve prodaju a mi ljepo kupujemo.
2015 01 31
Katastrofa smo bili cijelo prvenstvo.. Od pocetka smo se mucili i sa "lakom skupinom".. Vise od ovog nismo ni zasluzili.. A Goluzu necu ni komentirati.. Od pocetka su pogrijesili sa njim [:vrti]
2015 01 31
Mlada smo reprezentacija, ako ne i najmlađa na Svjetskom prvenstvu, ima vremena i vjerujem da ce se pokazat da smo dobri, ovo nije bilo nase najbolje izdanje ali to nije razlog da ih se pljuje. Ima tu jos mnogo nejasnoca , i rasprava oko ovog prvenstva ,ali sta je tu je.Kvalifikacije su osigurane i to je za sada bitno, idemo dalje...Mi Hrvati [:smijesi]
2015 02 01
joj cure bez uvrede.. al lako komentirati i praviti se pametan [:pospan] lako kriviti i goluzu i ne znam koga a kaj znate kaj zapravo je? to mi smijesno, ak nisi tamo i dio toga ne mozes ni rec ko je krivac drugi su bili bolji i gotova stvar [:smijesi] super je i ovo (ali nismo navikli pa odmah ne valja) - uzmite i u obzir kakve uvjete priprema npr imaju danci, francuzi itd. U ovoj "Lijepoj" našoj sve samo u nogomet. Bas smijesan narod [:znoji] to je sport, nekad se gubi nekad dobiva [:smijesi] [slika:e73134de-50b8-431a-b518-f2ccf5226e6c]
2015 02 01
1 2