Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Bioderma hidra

koristila sam ovu kremu jer imam kako mi je kozmeticarka rekla... masnu kozu sklonu pristicima (sa svojih 30 god... jej [:znoji] ) koja je dehidrirana na povrsini .... sto je pogotovo vidljivo sada preko zime, zbog lozenja. vode i svega...pa se ljusti pomalo [:vrti] preko ljeta koristim njihovu photoderm, a preko zime sam ovu hidra medjutim ne mogu je bas naci vise, ne znam jesu li je povukli iz ponude... imate li neki savjet, koju kremu uzeti za ovakav tip koze? znaci ne zanimaju me one klasicne hidratantne... probala sam niveu neku hidra nesto... koza me od nje pekla, katastrofa. sogorica ima neku garnierovu.. isto, nije me se bas dojmila zanju sam uzela neku mixa u dm-u... ali isto... nit smrdi, nit mirisi onda biodermina mi je bila fenomenalana... koza od nje ko bebina guza [:zaljubljen]
2015 02 04
pardoncek... tocan naziv kreme je bioderma sebium hydra [:hihot]
2015 02 04
draga prošvrljaj po ljekarnama, ili u dm po afroditinu hidra kremu isto je ok. Imam isti problem,ali ja sam se potrošila i nakupovala tih kvazi krema i uvjek isto, pa sam probala tu afroditinu, al mi bila preskupa, i slučajno probala baleinu i preporodila se. Ali nije svačija koža ista.
2015 02 04
Meni je dobra bila Afroditina oil control. Imam masnjikavu problematičnu kožu koja mi zna biti isušena od LRP Effaclar pa mi je ova dobra kada mi treba malo hidratacije
2015 02 04
hvala. skuzila sam da prodaje jedna cura tu biodermu na krpicama pa cu pokusat ovdje nabavit :)
2015 02 04