Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Veza na daljinu !? Pomoć

S dečkom sam 3 godine i mjesec dana od svoje 15. godine.. Malo je reći da mi je veza katastrofa! Svaki dan svađe,prekidi on je dvije godine stariji od mene i ja vidim koliko je meni loše sa njim ali volim ga i nemogu se maknuti.. Njegova pažnja je apsolutna nula! Pokušala sam i otići od njega s drugim ali ništa opet sve s njim. Za sve sam naravno ja kriva,sve mora biti kako on odluči a ja nemam hrabrosti sve to napustiti! Ja prva njemu on prvi meni.. Savjet,riječ utjehe [:zaljubljen] [:vrti] [:tuzan] [:tuzan]
2015 02 10
Prekid nikad nije stvar koju je lako napraviti bili zaljubljeni u tu osobu ili više ne. Ovo što si napisala gledaj kao pismo samoj sebi pa možda otvoriš oči. Prepremlada si da bi na ikoga gubila vrijeme. Zaslužuješ boljega,a i uživaj u životu najprije. Za ljubavi ima vremena [:poljubac]
2015 02 10
Znam,hvala puno valjda ću se opametiti [:poljubac]
2015 02 10
Možda ga ne možeš ostaviti jer si se navikla na njega odnosno da imaš nekoga...
2015 02 10
Ajmee,sve se moze cure drage [:smijesi] I ja sam mislila kad sam prekinula vezu da necu nikog volit tako,ustvari,kad sam razmislim,to,je bilo puno manje od ljubavi,navika ponajvise od svega. Zato ako si nesretna,kreni dalje. Zabavljaj se,uzivaj,uci,sve je moguce [:smijesi] Naici ce vec netko dostojan tebe
2015 02 10
Kao da citam svoje rijeci, ali ja vec godinu dana nisam s tim deckom, ostavila sam ga i onda je tek zapravo skuzio sto je izgubio, molio me je jako dugo da mu se vratim i bio je depresivan (tako on veli), ali nisam popustila i sad sam jako puno sretnija [:zaljubljen] pocela sam vise i izlazit, druzit se i jednostavno sam se preporodila
2015 02 10
A što imaš od njega ako se samo svađate i nema nikakve pažnje?
2015 02 10
Nataliha - baš tako,samo navika! [:tuzan]
2015 02 10
tesko je ali sve to prode i onda se zapitas koja sam budala bila ,glavu gore i budi sretna ne nesretna !!!!
2015 02 10
Pa ja se nadam da će to prestati,ustvari jedva čekam da ga prebolim a neznam kako započeti,nemogu ga vidjeti pored druge.. Planirali smo svašta i nakon moje škole al to su sve gluposti jer je on ustvari balaviji od mene!
2015 02 10
Bas to,meni je to sada sve smijesno
2015 02 10
Veza na daljinu i uvodni? ??
2015 02 10
šta nije jasno ? [:zaljubljen]
2015 02 10
A brak na daljinu?
2015 02 11
nema tu pomoci... to je sve u glavi
2015 02 11
1 2