Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Iskustva sa gumenim cizmama

Kakva su vasa iskustva sa Hunter gumenim cizmama, isprobavala sam ih u trgovini ali sam se sva preznojila dok sam ih izula, dali vrijede tih novaca, mozda da preporucite neke koje vama odgovaraju hvala
2015 02 12
Neznam za hunter jer ih nisam imala a i malo si too much skupe...ali sam si kupila u Stradivariusu gumene predivne posebne cizme..samo to su i bile..predivne..a kvaliteta 0..platila 300kn a za tjedan dana se odljepile...bacila racun i nisam uspjela reklamirat...nekako iz zaljepila..pa pukle na drugom mjestu..i bacila u smece..mislim da su jos najkvalitetnije one od 70 kn gumenjace...cijena tu ne igra neku ulogu u kvaliteti ocito..to je moje misljenje
2015 02 12
ja imala hunterice vrijedile svake lipe morala sam ih sada nedavno prodati ali definitivno uzimam jos jedne cim cu imati novaca ne promoce a i ako treba biti toplije samo se umetnu neke vunene carape i slicno i savrseno kisa,snijeg,blato a one ko nove kad se prebrisu maramicom [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 12
ja imam hunterice, bila sam ih narucila preko neta, bio je neki popust i ispale su me oko 600 kn.. imam ih vec godinu i pol i nezamijenjive su mi kada kisa pada.. dosta su teske, ocekuj muskulfiber nakon prvog nosenja.. [:hihot] ja nemam problema sa njihovim skidanjem, mozda zato sto su mi pola broja vece, al to sam i htjela da mogu neku deblju carapu obuc.. [:smijesi]
2015 02 12
Frendica ima Hunterice, moj broj pa sam ih malo isprobala...Iskreno, meni je u njima ful hladno, nekako su teške i grube (ne znam kak da opišem), a da ne govorim o tome da sam ih jedva izula i to kad mi je ona povlačila čizme, jer ih ja nisam mogla sama izuti..Ma da koštaju 50kn ne bi ih kupila jer su mi neudobne skroz, iako su kvalitetne, neće ti promočiti i to
2015 02 12
meni su odlične...noga suha jedino u njima...konačno mogu skakutati kroz lokve bez straha [:hihot] [:sramezljiv]
2015 02 12
anamajic, bas to.. ja bas trazim lokvice kad ih imam na nogama.. onak s gustom prodjem kroz njih.. [:smije]
2015 02 12
je...ledolina1985 konačno mogu gacati kroz vodu do koljena [:kesi] ...i da nedavno su mi dobrodošle kad je susjedi bio poplavljen stan...noge suhe u vodi do gležnja...pametno investiranih 820kn [:zaljubljen]
2015 02 12
Ja sam prezadovoljna s huntericama i nije mi hladno u njima, ali sam uzela model Sandhurst Savoy koji je pofutran iznutra i mekan, i super izgledaju na nozi. Definitivno mi nije žao što sam ih uzela, odlične su [:kesi]
2015 02 12