Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

ekstenzije trepavica...iskustva, preporuke?

Razmisljam da odem na ekstenzije trepavica u zg..internet vristi od toga koliko tog ima pa moze preporuke..koliko traje, jeste zadiviljni...imaju kao obicne i neke kao od svile..kolko vam traju koliko se placa nadopuna i taaako [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 22
nadopuna skoro svakih dva tjedna oko 100-150 kn ugradnje imaš već i po 150kn (ali ok ugradnje [:smije] ) super je za ljeto (meni barem) ovako ih ne stavljam....no kad ih skineš [:sokiran] no kako kome..meni frendica stavlja non stop pa joj drže još ali njene se ni ne vide više tj.razrjedile su se i prekrasno joj stoje
2015 02 22
ja bih isto stavila, i mene zanima..
2015 02 22
gledala sam kao nadupuna svaka 4-5 tjedana
2015 02 22
Aurora ne kontam sad više..Što kad ih skineš??? Jel oštete tvoje trepavice pa ti ispadnu ili šta??
2015 02 22
salon Kallos u sesvetama Andrea stavlja i meni su bile mrak i dugotrajne čak tri tjedna i tek onda nadopuna no kada mi je druga curka ugrađivala (privatno ) nikako nisu bile dobre [:vrti]
2015 02 22
pa norrmalno da štete..onak meni su barem bile kraće i razrjeđene nakon uporabe skoro 3mjeseca no obnovi se i to...samo što trepkama treba duuuugo da narastu [:kesi]
2015 02 22
ovo sam nasla na str od jednog kozmetickog salona 9. Da li ugradnja ekstenzija oštećuje prirodne trepavice? Ovo je jedna od najvećih predrasuda i bojazan, zbog koje se mnoge žene teško odlučuju za ovaj postupak. Ekstenzije ni na koji način ne oštećuju prirodne trepavice, i jednom kada se osoba odluči da prestane s nadogradnjama, prirodne trepavice nisu ništa kraće nego što su bile prije prve ugradnje. Doduše, ekstenzije su toliko prekrasan dodatak i nije se teško naviknuti na njih. Mnoge se žene nakon njihove ugradnje smatraju preporođenima (prestaju koristiti maskaru, a njihove su trepavice kontinuirano glamurozne), no jednom nakon prestanka nošenja ekstenzija, upravo zbog te navike, može se činiti kao da su prirodne trepavice kraće nego prije. No, nisu.
2015 02 22
stvarno se nije teško naviknuti na njih..kao tvoje su ..nisu krće draga no osjetiš i vidiš razliku i nove trepke kak ti rastu... kažem probaj-stavi super je.i super izgleda [:smijesi] .no kada ti recimo otpadne jedna probaj da vidiš dali je tvoja trepka na njima..pa onda zaključi..
2015 02 22
i ja bi ovo napisala da moram prodati haha no stvarno su mi curke koje ugrađuju rekle istinu..čak i frendica evo živi dokaz nista joj nije a ugrađuje skoro 2godine konstantno
2015 02 22
i ja sam si razmisljala da ih stavim, ali muci me kod ciscenja lica i skidanja sminke kak ne otpadnu te tepavice.. [:smije] s cime smijem ici po njima, s cime ne.. npr. ja lice cistim s ovime [slika:b56f095d-70ca-4985-9d62-f10e692aec72]
2015 02 22
Naravno da će oni napisati da ne oštećuju, šta si mislila? [:smije] Dvije su frendice stavljale i također su im se prorijedile njihove, jedna je opet stavila, druga sad muku muči sa svojima, čeka da se oporave [:smije]
2015 02 22
ma meni nema sta otpast, da imam normalne trepavice nebi ni razmisljala o tome kud sam plava znaci trepavice su svijetle i ni ne vide se i skoro ih i nema ful su malemalemale
2015 02 22
I meni su bile poispadale, pola njih.. Ne lažem, pola godina im je jadnim trebalo da dođu na svoje. NIKAD VIŠE!!
2015 02 22
@tena1992 - slična mi je situazione [:kesi] Nemoj ih smočiti prvih 2-3 sata (savjetuju) no ja ih nisam močila do sutradan (jer bi ih ugrađivala oko 20h navečer i ok bi mi bile...stvarno..ali nakon sto ih skineš [:znoji] nakon uklanjanja -uvijek kažem što i malena33 [:smije]
2015 02 22
1 2