Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

OŽILJCI NA LICU

ZaraGuess koliko si platila to kod doktora ak se smije znat? [:zaljubljen]
2015 02 28
Smije, naravno, 7000 kn. Kreme postoje za flekice, ali za ožiljke ne, za njih jedino mikrodermoabrazija, drugo ništa.
2015 02 28
Cure hvala puno na savjetima i odgovorima [:zaljubljen] za sve one s aknama-NE dirat!! Vjerujte mi,inace ce te kasnije pozalit i na forumu mojih krpica ispitivat kako se rijesit oziljaka.. ko ja sada [:hihot]
2015 02 28
dermaroller - kako je napisala kroasan - samo jaaako pažljivo baratati njime, procitati sva uputstva, koristiti ga dvaput mjesečno; iza upotrebe nanositi čisti prirodni aloe vera gel / bepanthen kremu / Jomelop E kremu dok se koža ne oporavi i ne izlaziti van nakon korištenja dermarollera barem 2 tjedna bez kreme s visokim zaštitnim faktorom
2015 02 28
za ožiljke Contractubex gel [:smijesi]
2015 03 01
znate li sto ciniti sa prosirenim porama? bas nikad nisam imala nekakve probleme sa licem, rijetko kada koji pristic no to mi prode u roku od 2dana, tocno sam se iznenadila nedavno kada sam primjetila prosirene pore na obrazima, prema nosu postoji li neko trajno rijesenje? kako uopce nastaju prosirene pore?
2015 03 01
Contactubex je dobar za svježe ožiljke, ne pomaže kod formiranih :( Andrea, ako se usudiš sama koristiti glikolnu kiselinu, pomoći ce za sužavanje pora. Naručiš 40-60% glikolnu kiselinu, razrjediš je u s destiliranom vodom u omjeru 80:20 i na odmašćeno, očišćeno i suho lice naneseš blazinicom, pazeći da ne dođe u doticaj sa sluznicom. Drzati na licu max 2-3 minute, potom neutralizirati ju nanošenjem rastopljene sode bikarbone na lice - isto drziš 2 minute pa operes lice mlakom vodom. Koža bude iritirana, peče, bude lagano crvena i osjetljiva dan-dva; na lice se nanosi samo čisti aloe vera gel / bepanthen krema / Jomelop E krema. Isto koristiti kremu s visokim zastitnim faktorom; ponavljati se može jednom tjedno u periodu od 6 tjedana, potom se pravi pauza. Sve to raditi s puno opreza.
2015 03 01
wizardice ako sam dobro pohvatala, samo 6tjedana (1x po tjednu) se taj proces ponavlja potom se pravi pauza, i to je to? ili nakon xy vremenskog perioda opet tribam ponavljati proces?
2015 03 01
Andrea, radi se jednom tjedno tijekom 6 tjedana, tako je; potom treba pustiti kožu da se oporavi 3-4 tjedna. Baš tražim na netu link s kojeg sam ja to skinula i ne mogu naći sad. Ali ja tako radim, najbolje tijekom vikenda raditi kada možeš ostati kod kuće; površinski sloj - odumrle stanice se skidaju, ljušte same od sebe cca 4. dana; to radiš još u ovom periodu godine cca do kraja ozujka, ne valja niposto raditi u solarnom periodu - uobičajeno je to činiti zimi i u danima nakon tretmana imati kožu sto manje izloženu dnevnom svjetlu i zaštićenu kremom s visokim faktorom. Smanjuje se pojava akni, vidljivo se sužavaju pore, koža bude glatka i meka ali i osjetljva - treba strpljenja i svakako puno opreza da se ne zahvati dio oko očiju i usta [:smijesi] . Ako nađem link, svakako cu ga staviti. Kozmetičari i dermatolozii taj postupak naplaćuju van pameti pa još pomnoži sa 6; čistu glikolnu kiselinu nabavim kod provjerenog UK sellera na ebayu za cca 100 kn.
2015 03 01
@wizardica u pravu si , to san zaboravila napomenit. meni je bija super za svježe ožiljke, kod starijih ne pomaže [:tuzan]
2015 03 01
wizardice hvala ti na savjetima :) jos bih samo molila link od sellera
2015 03 02
1 2