Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

razočarana Plodinama

..anatrnsko..slažem se.. [:smije] [:vrti]
2015 03 14
Maloprije u Plodinama, kupujemo sestrična i ja Barbie kuhinjski set za djevojčice snižen sa 69.99 na 39.99 i na blagajni, jasno, uredno 69.99 a kako je proizvod na sniženju cijena je bila direktno na njemu, isto prodavačica kaže da je krivi kod, a nije, jedan jedini set takav postoji na stalaži. Lijepo smo joj dale 40 kn i briga nas. Non stop lažu i varaju na taj način tipa joj nismo stigle promijeniti na kasi akcijsku cijenu i sad je to to, nemogući su postali. Ne znam da li ih nitko ne kontrolira ili što??? [:boji] [:boji]
2015 03 14
Kad smo već kod Plodina, ne bih vam preporučila ikakvu kupnju mesa kod njih, pogotovo ne onoga koje je pakirano već sa cijenama. Govorim iz iskustva, jer sam radila tamo, i znam što se radi. Kad istekne rok, na isti dan, oni sve meso pokupe s polica i ponovo ga važu i lijepe nove etikete s cijenama i "friškim" datumima. Zato da, meso vam može izgledati svježe jer je kao dobar datum, ali nije, uvijek je to s isteklim rokom trajanja.
2015 03 14
jednom sam kupila pakirano meso u konzumu i nikad vise - kad sam ga otpakirala onaj dio unutra je bio skroz druge (bolesne) boje. inace volim konzum ali po meso ipak idem samo u mesara - ne jedem ga pa se ne kuzim u to ali ovo je bilo naocigled pokvareno
2015 03 15
Puno kupujem u Kauflandu. Često mi se dogodi da nije ona cijena koja je na polici i na računu. Ja to znam, pa redovito provjerim pje nego izađem. Ako ne štima, javim se na info pult i dobijem novce natrag. Već sam se navikla. A zna me isto tako ugodno iznenati kad kupim nešto kao sniženo i cijena mi je super, platim, kad ono još jeftinije prošlo na blagajni nego što je pisalo na polici. Volim Kaufland. Prodavačice maximalno ljubazne i prijateljski raspoložene.
2015 03 15
e pa o tome pričam, naj manje što očekujem je isprika, a ne kao što je već rečeno predamnom skine cijenu i stavi u đep i pravi se luda. Nije toliko do prodavačice nego do politike trgovine kao što je u Kauflandu. U plodinama je očito zakon ajmo kupce pravit ovcama [:vrti]
2015 03 15
1 2 3