Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Poklanjam puževe jabučare

Skroz fora i atraktivni puževi,mogu u toplovodni i u hladnovodni akvarij. Koristan je jer se hrani otpacima sa dna akvarija, a jednako dobro brstiti će i alge sa stakla. Osim što čiste akvarij atraktivno izgledaju. Također, korisni su kao pokazatelji razine kisika u akvariju. Naime, da bi preživjeli potreban im je kisik. Ako ga u vodi nema dovoljno puževi će se redovito penjati po staklu i na površinu ići udahnuti kisik. U trgovinama ih prodaju za cca.10-15 kn pa ako nekome treba nemojte kupovati. Slika je od mojih velikih a ja poklanjam male puževe,ima ih popriličan broj. [slika:66b2b65a-82ec-48da-aa46-8626b113ec87] Ovo crveno što se "vozi" [:hihot] na pužu su kozice i njih ne poklanjam [:smijesi]
2015 03 19
jel im treba neka posebna njega?
2015 03 19
A kako bi ih slala?
2015 03 19
nikakva posebna njega,jedino što treba je poklopac na akvariju jer "pobjegnu"...ispadnu van...skroz su nezahtjevni,hrane se otpacima.... preuzimanje u Velikoj Gorici jer ne znam uopće da li bi se mogli poslati s obzirom da ih moram slati u vrečici s vodom.
2015 03 19
e,da..zaboravila još nešto reći...ukoliko imate bilje u akvariju ovi puževi ga neće pojesti....
2015 03 19
A steta i ja imam svasta u akvariju pa bi se mogle mjenjati [:smijesi]
2015 03 19
samo plasticno [:smije] jel ides mozda u zagreb? [:kesi]
2015 03 19
Od puzeva helene
2015 03 19
Helene će zatamaniti ove male puževe,također i ako netko ima botie maleni jabučari neće preživjeti...bar koliko ja znam
2015 03 19
Ma da ja sam ih uzela jer su mi se nakotili stetni puzevi i one su ih potamanile..a koje ribice imas?
2015 03 19
@AlidaDurakovic,vrlo rado bi ti ih ja poslala ali kažem...obzirom da mora biti i voda a poznavajući našu poštu nisam baš ziher da bi stigli u komadu...što se tiče zamjene,za sad mi ne treba ništa...u biljnom imam i previše svega a u fazi sam stvaranja još jednog akvarija i taj će biti ciklidni...tako da,hvala ti na ponudi
2015 03 19
@AlidaDurakovic, u biljnom imam guppyje (koje sam isto ispoklanjala - mada ih ima još [:hihot] ),njih ću reducirati i ostaviti ću si samo one sa tigrastim uzorkom,imam crvene neonke,ancistruse,red cherry kozice i uz jabučare imam još Malaysian Trumpet Snail (svrdlaste puževe)
2015 03 19
A jel pojedu svu salatu u akvariju? [:smije] Meni su oni sitni žderali sve na šta su naisli, skoro sam se i za ribe uplašio [:smije] Zvao sam ih kondukteri, procvikali su mi sve lijepe biljčice u akvariju [:kesi]
2015 03 19
Ah šteta... I ja uskoro radim ciklide! Koje? Tj već am napravila akvarij, samo čekam da bebe narastu da ih uzmem :) Baš bi mi dobro došli jabučari :(
2015 03 19
@MikeHawk.koji su ti procvikali?baš jabučari?.... @RainbowWarrior,u planu je Malawi i to u kombinaciji Pseudotropheus elongatus mpanga, Pseudotropheus Ndumbi Red Top, Labidochromis caeruleus i Pseudotropheus Acei Ngara
2015 03 19
1 2