Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Proljeće, moda, boje

Curke drage, koje boje odjeće se najviše nose u proljeće? Volite nositi odjeću veselih boja? Obožavam nositi svijetlije nijanse odjeće tokom proljeća.. Orsay me očarao svojom kolekcijom za ovo proljeće!! [:smije] [:kesi] Kak se to sve čini vama?? [:kesi]
2015 03 30
Kod mene prevladavaju "vesele" boje crna, siva i zelena. [:sramezljiv]
2015 03 30
I kod mene vesela crna i bijela, omakne mi se i plava. [:zaljubljen]
2015 03 30
Ja baš volim nositi vesele boje u proljeće i skroz izbjegavam tamne boje. [:kesi]
2015 03 30
I ja najviše volim te "vesele" tamne boje ali me lijepo vrijeme uvijek ponese u svijet šarenila [:kesi]
2015 03 30
obožavam ovu novu nude,prljavo rozu nijansu, jako mi se sviđa.... bijela je moja boja...neizostavna u kombinaciji bilo koje druge... tu su još i mint,tirkizna, žuta [:smijesi] ... crnu nekako pospremam za elegantnije glamurozne noći i tmurne dane... [:smijesi]
2015 03 30
mene je ovoga proljeća uhvatila pomama za žutom nijansom u svemu...ali Orsay me razočarao dok recimo bila sam protivnik H&M-a jer je uvijek imao nekakve katastrofalne materijale,a sada me oduševio spektrom boja i uzoraka...gledala sam kako im je inspiracija bio materijal za tapeciranje namještaja...super...evo i moja tiha patnja... [slika:5ef8551c-6516-4620-87f5-6bb755b041ab]
2015 03 30
Koliko god stvari imam u tim veselim bojama, a zaista ih imam puno, i koliko god volim kombinirati, opet sam nekako najviše u crnom. [:hihot] Samo što onda nabacim neku ogrlicu, narukvice, ili već neki nakit da to malo razbije. ;)
2015 03 30
Mene lovi rozaaa boja :)) sa bijelom ili crnom kombinacijom. Al i pastelaste boje (poput mint, krem) mi se isto sviđaju sve vise i visee [:smije]
2015 03 31