Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Traperice za debelobokuše (i bedruše) ;)

Dakle, ostalo mi je još par kg nakon poroda i upravo sam isprobala 670 modela traperica u jednom ducanu (sve me cudi kako se nisu bar malo stanjila ta bedra od tolikog isprobavanja), NIŠTA MI NE STOJI! [:place] [:vrti] Ne znam uopće kakav model da tražim :/ listovi su mi tanki, a bedra i bokovi veliki u odnosu na donji i gornji dio tijela, u mrkva trapkama koje sam prije stalno nosila izgledam ko koza, a u bootcut ko debeli kauboj, pre strašno!! [:vrti] Možda da odustanem od traperica za sad ili ipak ima nekih modela hlača i kombinacija kako da malo prekrijem taj srednji dio..? Cure s velikim bokovima i gornjim dijelom bedra..KAKO si uspijevate iskombinirat odjeću? [:tuzan]
2015 03 31
Možda neki boyfriend model, ali tapered verzija, tj da su dosta uže pri dnu?
2015 03 31
Jesi li probala one skinny al sa visokim strukom?? kupila sam u Orasyu u prezadovoljna sam [:smijesi]
2015 03 31
traperice visokog struka možda? [:smijesi]
2015 03 31
traperice visokog struka, koje se sužavaju prema dolje. i ja imam široke bokove i veću guzu (preko 100cm) i našla sam si traperice koje su to uspjele prikriti. nisu uske u listovima,mrvicu šire da baš ne naglase tanke listove nego nekako fino stope to s bokovima i naprave lijep prijelaz [:smijesi]
2015 03 31
Hehe isti slucaj kod mene,tocno ta gradja nakon radjanja i to dvije godine zaredom,imam 57kila al djabe mi to kad su bokovi i guzica ko avion,hehe,ja sam odustala od traperica na neko vrijeme,a dvije godine trudnoce mi se nije dalo nosit trapke i jedva sam cekala da rodim da ih opet pocnem nosit a sad se ne mogu zamislit u njima a uzastopno ih kupujem [:hihot] t [:place]
2015 03 31
Dunja88, a gdje i pošto si ti našla te tvoje idealne hlače? [:tuzan]
2015 03 31
Ja sam nekad ispod hlaca nosila jos jedne hlace da bi imala bokove i guzu a sad imam toga napretek,hehe,zapravo furam sam jedan model boyfriend trapke na gumu jer jos imam visecu kozu od trudnoca i poroda a ni vrag me nebi na vjezbanje il bar trbusnjake natjeral(evo muz upravo pece cevape)ajmeee ko bi odolio.... [:jezik]
2015 03 31
bedruse [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] a gle a tajice?? malo sire hlače?
2015 03 31
@uljeshura, na asosu [:kesi] prve sam si naručila broj prevelike pa ih prodajem,fulala veličinu [:znoji] pa si ponovo naručila broj manje i savršene su. nisu krute,mekane su,imaju elastina. najbolje hlače koje sam ikad imala [:kesi]
2015 03 31
e, boyfriend nisam probala, ali budem, mada bih voljela da mi pašu i za posao.. A one visokog struka mi pak povećaju guzicu, jer mi je gornji dio bokova koma, jel..pa kad se sve to spoji.. [:boji] Razmišljala sam o ovakvom modelu [slika:e37dcbc9-0de9-4a67-a485-9648ea4b69db] ono, ni pre uske, ni pre široke i definitivno moram nosit tamne boje i ne pre tanke/elastične traperice, ali prošla sam cijelu Arenu neki dan i nigdje tog modela [:place] il sam ja već bila umorna od gledanja.. [:jezik] anamarijaNM, ja sad nosim samo tajice i preko tunike do pola bedra ili haljine do koljena, ništa drugo mi ne stoji..tj prodavačice kažu da stoji, ali nije to to..izgleda neuredno, šlampavo i zdepasto [:frustriran] Ja bi neke trapke na koje ću moć obuć dulju majicu i preko dulji kardi i aj bok [:jezik]
2015 03 31
traperice kupujem samo u Amadeusu i to push up model...nigdje drugdje...uglavnom kupujem hlače i to skinny s puno elastina u H&M-u...
2015 03 31
Mene uglavnom živcira što se zadnjih god nosi mrkva tj skinny kroj i sad svi filaju ducane s tim, gotovo da nemreš nekaj drugo kupiti. Ako da, onda je onak model 'za babe' [:smije] grrr.. Ili npr, nađem neki model koji mi je super u nogama, ali gore pre nizak struk pa mi ispadaju muffini gore..super! Ma čista rikavela! Bilo bi tužno da nije tak smiješno! [:kesi]
2015 03 31
low waist,odnosno niski struk samo pogoršava situaciju i dodatno istakne bokove. bar u mom slučaju. a kad sjednem da ne pričam,svaki puta izreklamiram si donje rublje,sve ispadne [:smije] dok visok struk i srednje visok struk je odličan za cure s velikom guzom i bokovima. pogledajte kakve traperice jLo nosi,niski struk izbjegava,samo visok struk [:smijesi]
2015 03 31
AMALY31LEE, meni su AMDS push up preniski struk, prerežu me po pola, povećaju ionako izraženu guzu i izbace muffin.. ma da su bar samo bedra velika ili samo bokovi..kad je obje, izgleda baš kao neka anomalija [:jezik] Jao ženstvenosti.. e, btw, još mi i donji dio noge ide lagano u X..to je još gora kombinacija! Suta idem opet u pohod, drž'te fige! Uslikam vam se ako nađem neki čudesni model! [:smije] Jel ima City još onaj shopping sa stilistom? [:kesi]
2015 03 31
1 2