Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

zubar-Osijek

trebam preporuku nekog zubara/zubarice u os..da ima stprljenja po mogucnosti..ova prosla kod koje sam isla mi je napravila katastrofu od plombe.. ispada svaki dan i boli..imam rupu u zubu vec mjesecima zbog nje :( pa ako netko zna nekog..tko bi me mogao sto prije primiti,stv mi je htino..moze i privatni,nije bitno uopce :(
2015 04 02
Ja sam bila kod Prpića, kad sam živjela u Os, privatni je zubar, ali čuda radi, potpuno bezbolno, efikasno uz relaksirajuću atmosferu. [:smijesi]
2015 04 02
onaj u rajsnerovoj ul? :)
2015 04 02
dr.zobundzija,ali mislim da on neprima,a drugi boris tešankić on prima nove pacijente i odličan je [:zaljubljen]
2015 04 02
i ja idem kod dr prpić, odlična je zubarka samo što nisam da li prima nove pacijente..
2015 04 02
definitivno jedan jedini dr. Rafajac, privatnik, ali vraški dobar stomatolog.
2015 04 02
Koliko se sjećam, mislim da je u Reisnerovoj. Čuj, meni je on riješio zube tako dobro, da sad kad sam prvi put nakon njega posjetila zubara u Rijeci, nakon 5 godina, nije imao što raditi. A stvarno ne mogu reći da su mi zubi od neke kvalitete. I da, to je jedan jedini s kojim sam uspjela prijeći preko strahova od zubarske stolice. [:hihot]
2015 04 02
Hvala Vam puno svima, naruceno kod prpica u uto :) :*
2015 04 04
Sretno! [:smijesi]
2015 04 05
kakva vam je Vesna Polak Haring?
2016 03 22