Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Žene u trenerkama

Kao i svakog proljeća, uvijek se iznova šokiram presipanjem lijevih trendova na ulice [:kesi] Osvanule žene u trenerkama... koje imaju adidas vjerojatno izazivaju zavist kod ovih u no name, a ne znam koje mi izgledaju lošije [:smije] alo, trenerka! ubiću se i ovog proljeća [:smije]
2015 04 20
Trenirke, a ne trenerke
2015 04 20
svako ima svoj stil [:smijesi]
2015 04 20
točno, hvala za korekciju [:smijesi]
2015 04 20
Meni to više izgleda kao izostanak stila...
2015 04 20
ček, što fali ženama u trenirkama? :) [:smijesi]
2015 04 20
šta fali trenirkama? meni je više smjesno kak se ljudi uzrujavaju zbog svakojakvih trendova, kad cemo postat grad kao recimo London da mozes obuci sto god zelis a opet za sobom ne nosis zloceste poglede?
2015 04 20
sad se osjećam prozvano, ja danas bila u trenirci u gradu [:tuzan]
2015 04 20
Koji je problem s trenirkama?
2015 04 20
Bravo za temu; uljepsala si mi vecer [:smije]
2015 04 20
Ništa ne fali trenirkama,već većina robuje trendovima.Nema mi goreg kad vidim 10 curica sve imaju bijele(fejk) starke na nogama jer je to IN. Nedostatak vlastitog stila.
2015 04 20
Aha, nisam shvatila da se ovdje radi o klasičnom prototipu na ulicama ovih dana - na airmaxice i trenirke s adidasovim logom, dakako fejk, preko cijele noge. :) Mislila sam da se općenito misli na cure koje nose trenirke.
2015 04 20
a što ako im se te starke baš tolko sviđaju i udobne su im za nošenje? Ne nosim starke ali da nosim isto bih bijele jer mi nijedna druga boja na starkama ne odgovara..ne kužim čemu strka oko gluposti. Ja danas izašla van prošetat psa u trenirci, evo od sad ću svaki put za šetnju psa il još bolje - za odlazak u teretanu obuć štiklice i haljinu da ne zgrožavam ovakve ko što si ti. Duboke isprike.
2015 04 20
Meni su ok curke u trenirkama,ukoliko im stoje dobro.Ja ih nosim po domi jer mi ne stoje nikako [:smije] .
2015 04 20
svatko nosi ono sto zeli, meni to uopce ne smeta, da svi hodaju goli uopce mi ne bi skrenuli pozornost [:smijesi] , furam svoj fazon i boli me uvo za ostale, ne nosim trenirke niti starke al ko voli nek izvoli [:smijesi]
2015 04 20
1 2 3 4 5 ... 6