Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

kosa puca, uzas :/

šampon, maska, regenerator, ulje... sta preporucujete? kosa mi je suha i uzasno puca.. sto naraste to moram i odrezati [:tuzan]
2015 05 06
Crna maska od gliss kura ili Loreala extreme repair maska za kosu! A od ulja: bademovo, čičkovo i kokosovo! [:smijesi]
2015 05 06
lorealova ona zlatno pakiranje makse je odlicna, najbolje ti je naplravit mix od ulja, znaci cickovo, maslinovo, suncokretovo, bademovo sve sto imas i drzat na glavi preko noci. i meni puca uzas zivi. od blajha
2015 05 06
I nemoj je mokru češljati, tad puca nenormalno. Macadamia ulje, arganovo...ma ne možeš profulati s uljima u principu. Samo to treba stalno, redovito koristiti, ne svako toliko kad se sjetiš :)
2015 05 06
I obavezno sisanje vrucim skarama..isplati se sigurno..ja se sad sisam negdje svakih 6mj. a vrhovi mozda milimetar ispucali, jedino kaj mi se desava s kosom je da je malo suha dolje kod vrhova ali nije ispucala..inace sam se isla sisat svakih 2-3mj i vec nakon mj i pol bi primjetila popucale vrhove
2015 05 06
I macadamia četka, savršena je, ne oštećuje kosu
2015 05 06
probaj tretman brazilskim keratinom, meni je spasio kosu, iako samo na dva mjeseca, treba se stalno ponavljat tretman.
2015 05 06
Meni ti pomogla već navedena Macadamia četka (iako ima jeftinijih verzija od BIpe i sličnih) + Kron kolekcija (šampon, regenerator i losion)! - imam losion u ponudi ali ne govorim to zato, već su mi stvarno fantastični, malo proguglaj pa ćeš vidjeti da baljezgam :)
2015 05 07
cetka je upravo narucena [:zaljubljen]
2015 05 07
Kako vidim da sve više ljudi traži pomoć odlučili smo malo da se i preko foruma aktiviramo tako da kako se kaže svaki dobar savjet zlata vrijedi, da će i naši savjeti dobro doći. Osim što danas ljudi imaju sve više problema s kosom jer peru kosu s kemikalijama iz trgovine, tretiraju ih također s njom a da nekažem da sve više se to odražava i na kožu i vlasište tako da prije svega ono što možemo ti preporučiti su prirodni proizvodi koje sami radimo. U ponudi imamo sve vezano za njegu kose šampone, ulje, regeneratore, maske, losione, ali izradujemo i serume za kosu ali samo po narudžbi jer se upotrebljavaju skupocijena eterična ulja tako da ako te zanima slobodno se javi.
2015 06 02