Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Izbor fakulteta pomoć

Pozdrav [:sramezljiv] Mene zanima znate li možda ima li u Zagrebu marketing/menadžment kao posebni fakultet? Ima samo na ekonomskom i to se bira tek na zadnjoj godini... Ali da naglasim da se ne plaća 20 tisuća ili tako nešto... I cure koje su na ekonomskom dobrodošli su savjeti i informacije. [:smijesi]
2015 05 09
Ekonomski fakultet je odličan izbor [:smije] ...neznam nikog ko ima završen taj fakultet i da je nezaposlen [:smijesi]
2015 05 09
Sve to što tražiš ti je na Ekonomiji ili privatno, nema druge opcije. Pitanje je samo, koliko ti je pametno to ić studirat s toliko ekonomista na burzi. Jedino ako te to baš zanima i želiš se istaknuti, onda ćeš dobiti posao odmah, ali ako ti je to tek toliko, bolje odaberi nešto drugo.
2015 05 09
A zanima me menadžment, stvar je u tom šta na ekonomskom ima dosta matematike šta mene nit zanima nit mi ide haha zato me muči malo to I ima marketinga posebno u drugim gradovima ali ja nit mogu nit hoću u drugi grad. [:sramezljiv]
2015 05 09
Na svakom fakultetu imaš matematike. Kad pogledaš, ekonomija ti je većinom matematika, sve se temelji na tome. Na prve dvije godine imaš takve opće predmete, a kasnije dolaze stručni, kako na ekonomiji tako na bilo kojem faksu, to su "eliminacijske godine" Morat ćeš se potrudit onda ako to želiš :)
2015 05 09
Da, to sam baš gledala i mislim da na pravu nema al to ne bi htjela... A možda ni na Filozofskom. Matematika je na 1. i 3. godini na Ekonomskom, tak mi je rekla ženska jedna. Al da, sve se provlači kroz matematiku... A ništ, onda Ekonomski pa ću valjda nekak uspjet... [:sokiran]
2015 05 10
Da, to sam baš gledala i mislim da na pravu nema al to ne bi htjela... A možda ni na Filozofskom. Matematika je na 1. i 3. godini na Ekonomskom, tak mi je rekla ženska jedna. Al da, sve se provlači kroz matematiku... A ništ, onda Ekonomski pa ću valjda nekak uspjet... [:sokiran]
2015 05 10