Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Uroci i kako ih se riješiti

Vjerujete li u uroke i jeste li imali iskustva s istima... Naime sumnjam na nešto tog tipa u svojoj kući jer nam se redaju sve gore od gorih stvari u ovom periodu i to traje već par godina... nedavno sam na krevetu našla nepoznati predmet, nitko u stanu ne zna što je to, radi se o staklenoj kapsuli koja je ispunjena crvenom tekućinom... I eto nemam pojma odakle, al stvorila se kao da je s neba pala. Samo vas molim da se u ovoj temi ne rugate ako ne dijelite ista vjerovanja, jer ja više ne znam što bi mislila...
2015 05 18
Idete li u crkvu vi i vaša obitelj?
2015 05 18
Jednostavno ajde po savjet kod neke bake ili nesto, one znaju s tim ako ne makar te poslat u nekoga ko ce ti moc rijesiti, imala je i moja bivsa zaposlenica s tim problema ona je nalazila crne dlake po kuci a nitko crn pa eto, otisla i rijesila
2015 05 18
Ili ajde u pravoslavnu crkvu i oni ti znaju skidati te uroke neznam jeli nosis svoju robu ili predmet iz kuce
2015 05 18
Ja mislim da me netko urekao već duže vrijeme, točnije, preko 10 godina.Iako nisam sklona vjerovati takvim stvarima, ne mogu si drugačije objasniti sve što mi se dešava u životu. [:vrti]
2015 05 18
LydiaMark nismo vjernici i ne idemo u crkvu... LivicaSokolov, ne znam kome bi se obratila :/ Ne poznajem nikoga tko se bavi ili išta zna o tome... SanjaMoric jesi probala riješiti to nekako ? Ni ja nisam sklona bila vjerovanju u takve stvari, al čula sam dosta priča i nekako mi stvarno postaje, pogotovo nakon što sam našla tu kapsulu na krevetu...
2015 05 18
ajde u pravoslavnog svecenika i nek te on savjetuje
2015 05 18
Cure drage niste ni svjesne da je Bog svemoguć..probajte se obratiti Njemu..ne samo sad da se riješite nečega što vam se ne sviđa nego stalno..svaki dan!
2015 05 18
Turtle zato vam se to i događa..ne morate mi vjerovati, ali to je istina.. Sve što nije od Boga, od sotone je !!
2015 05 18
Livia probat ću tao potražit neki savjet, al malo mi je glupo pošto nisam vjernica, kako će gledati na mene i to... Lydia, ne mogu si pomoć, ja ne vjerujem... nisam vjernica.. Znam da je nekima vjera puno pomogla ,al meni nije nikada, ni kada sam se svaki dan molila i zahvaljivala...
2015 05 18
Ako ode kod svecenika on ce joj reci da je to zato jer nije vjernica [:pospan]
2015 05 18
Nikakav pravoslavni svećenik..pokušajte otići na neki kršćanski seminar..pa da vidiš tko je Bog [:jezik]
2015 05 18
..LydiaMark...sta je istina... [:vrti] [:vrti]
2015 05 18
Samo On radi čuda!
2015 05 18
Nema veze draga, samo ajde i trazi savjet nece te izbaciti ne brini.
2015 05 18
1 2 3 4 5 ... 8