Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Second hand Textile house - dobro pazite!

U Osijeku ima jedna koju moram pohvalit sve od 9 mislim do 29 il tako nešto jeftino boli glava..a robu kad kupite toliko miriši da je nemorate ni prat(al svakako ju morate oprat pitaj boga tko to sve dira xD)
2015 05 22
Ja sam jedamput za sada bila u Textile House u Kutini, nisam puno "pazarila" jer je bila gužva i otimačina :) Ali moram reći da sam ja ko zadovoljna, jer sam za 50 kn kupila dva kvalitetna pulovera koji novi u trgovinama koštaju najmanje 900 kn... Radi se o Mangu i la Martina markama. Taj La Martina pulover sam našla na netu, i originalna cijena mu je preko 229 funti, to je skoro 2 i pol tisuće kuna. I roba je bila uredna, uistinu bez greške i fleke. Moje iskustvo za sada super. Nadam se da će i ostati tako. :) Uglavnom, isto kao i na Krpicama... nekad prođeš super, a nekad i ne...
2015 11 28
jel se promijenilo šta u rijeci?bila s frendicom nedugo nakon otvorenja, roba je bila full iznošena i izbljeđena, njoj se gadilo :s a sad vidim tu cure hvale robu i trgovinu, možda bi opet otišla pogledati...
2016 02 24
Ja sutra odoh opet malo vidjet što ima, baš me zanima, weeeee :")
2016 04 05
Ja sam dosta stvari tamo uzela i mogu rec da sam jako zadovoljma.
2016 04 15
Dug život i slava Textil Hausu! Današnji plijen su nove novcate Adidas dri fit tajice za trčanje za 32 kn, Maison scotch košuljica famozna za 19 kn i Nikita duksa za 29 kn :") :") :") <3 <3 <3
2016 04 15
> gitadevi: > Maison scotch košuljica Najs!!! I ja svaki puta upecam nešto dobro.
2016 06 10
a ja u zg kod savskog mosta bila kad je sve po 5 kn bilo, nakupovala svega, hej pa adidas hlacice za 5 kn san nasla a ka nove su haha obnovila garderobu za ljeto za 50 kn i nista ne smrdi, dapace - mirisi po omeksivacu i onim mirisima iz kemijske haha cak ni mucica nema e
2016 06 15
> MySecretGarden: > Ne slažem se s većinom toga, volim Textile house i tamo sam doslovno izvrtjela kompletan ormar novom robom [:kesi] Naravno da ne kupujem kao sumanuta već biram i znam procijeniti koliko što od toga košta novo u dućanima pa u slučaju da mi tako nešto 'preskupo' zapne za oko, čekam sniženje. Cijene idu po nekim razredima i u prvoj rundi su neke stvari i pomalo precijenjene, ali vrlo brzo cijene idu dolje. U ZG-u obilazim sve njihove dućane kad god mi je usput i ni u jednom nisam osjetila smrad niti vidjela plijesan, a njihov sam kupac već godinama. [:sokiran] Mislim da sve cure koje kupuju na krpicama imaju dozu opreza pa je koriste i u TH. Ima tu doslovno krpa za pod, pogotovo kad je sve po 5 kn pa se maknu bolje stvari iz prodaje, ali kad su cijene po 20-30 kn još uvijek se može naći fantastičnih komada. Ja osobno imam samo najbolja iskustva i svakom preporučujem kupnju tamo [:zaljubljen]
2017 04 12
Gdje se nalazi TH u Rijeci,i happy family ?
2019 12 15
TH je na prvom katu robne kuće Korzo, a Happy family ni ne znam što je :o
2019 12 15
Mislim da krpičarka misli na Happy home, što je u ostatku Hrvatske Ofertisima. Isto robna kuća, pokraj Kika, nikad ne znam koji je to kat.
2019 12 30
Imam pitanje vezano uz TH ako netko slicajno zna jer sam jako znatizeljna. Nedavno sam usla u ducan i moram priznati da sam nasla par dobrih komada robe, s etiketom, ono tipa svilenu prugastu kosulju, vidi se da je fensi, nikad nosena Platila sam ju valjda 50 kn Zanima me jel netko zna kako nabavljaju robu (sve drugo sam uspjesno zguglala, otkud je ducan, iz kojih zemalja je roba, koji su brendovi) uz nošene stvari, cini mi se kao da imaju robu koju škartiraju, tipa iz izloga, ili koja se malo rasparala tijekom probavanja, ali skroz nova. Ako netko zna kako dolaze do robe, bila bih zahvalna da utaži moju znatiželju
2020 08 13
Ja sam skroz znatiželjna zašto ste vi toliko znatiželjni ?
2020 08 22
Vidite da je znatiželja prirodna stvar! Moj odgovor bi bio prilično dugačak pa ako ste stvarno znatizeljni napisat cu, a ako je pitanje retoricko kao neka vrsta vaseg statementa recite pa da ne gubim vrijeme pišući :)
2020 08 25