Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Second hand Textile house - dobro pazite!

Mene to stvarno zanima. Godinama kupujem kod njih ( Ja sam second hand, vintage shop ...tip, jer sam od recikliranja i 0 otpada, a i volim ubrati komade kojih više nitko i ngdje nema ) i nije mi se probudila znatiželja u tom smjeru, pa se mislim - možda je trebala ,:)
2020 08 26
Pa ovisi od osobe do osobe haha ja sam se raspitivala kod njih, a priča ide ovako: počele kolegice na poslu dolaziti odusevljene s txt houseom i to sa dosta dobrim stvarima, neke od njih potpuno nenošene, dobar materijal, kroj, stvarno super. Zadnji put kad sam bila u second hand ducanu, prije sto godina, to su bile dosta loše i nošene stvari medju kojima se moglo nesto prokopati, ali vise kao retro. Txt house ima stvarno dobru robu, a rijec je o lancu ducana koji robu dobiva u vrecama na kile sa sjevera Europe, sa sjedistem u Slovackoj. Jasno mi je da mali second hand ducani mogu probrati najbolju robu i da se tamo nadje svasta dobro, ali txt house začudo ima jako dobru robu (za svakog je nesto drugo dobro i za svakog se nesto nadje). Zanimalo me na koji nacin dolaze do robe jer mi se cini da je puno robe škartirano dorektno iz ducana jer je stajala u izlogu ili se rasparala pri probavanju i to iz finih ducana. Ugl zanimalo me ako se netko bavi s time pa zna detalje. Naglasila sam da potam iz znatizelje jer se ne namjeravam baviti s time nego smo na poslu krenule raspravljati i razvijati teorije
2020 08 26
A otkad sam jednom bila, redovito ulazim u txt house ducan ako sam u prolazu i moram reci da svaki put naiđem na nesto dobro i pri dobro mislim na nesto stvarno posebno - npr jedne kratke svilene hlace šos preeedobar kroj za 40 kuna. Svi su me pitali za njih i kad sam rekla txt house bili su u šoku. Isla sam gledati po netu taj brand i to su neke hlace koje kostaju par stotina eura 😱
2020 08 26
Zaful - http://tonzes.com/zaful.htm Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.
2021 02 14
1 2 3