Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

sinoc sam saznala da me vara

Žao mi je. [:tuzan] Ja bih samo došla po ormariće, isplati se makar ih prodati. Mirno ušeteala, uzela stvari, mirno išetala. ako šta pita, samo reci da proba sam skužiti zašto. Mislim da im je to gore nego da vrištiš i plačeš. Nije jedini...there is plenty of fish in the sea. [:kesi]
2015 06 15
ma bravo [:smijesi] [:smijesi] diši punim plućima [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 15
Drago mi je radi tebe... Zapamti - zvat ce te on jos mnogo puta.. Budi pametna, sretno!
2015 06 15
al će rođo nagrabusit [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] a dobro kažeš! sve se spominje a na njega, heroja ove priče se zaboravilo!
2015 06 17
Obavezno uzmi svoje stvari i dostojanstveno,damski,išetaj iz njegovog života.Ići ga pljuskat,ni slučajno...,a što ako ti vrati?Ako budeš dramila,histerizirala,prijetila i sl.još će biti sretan što te se riješio.Ako odeš ko "frajerica" ,bolje ćeš se osjećati,a on jadnije i kad -tad će ti doći cvilit i ispričavat se i obećavat....svašta.Nemoj nasjedat na to.
2015 07 22
Vrijeme liječi sve rane. Patnja će proći. Ja bih razgovarala s njim. Svi mi smo ljudi i činimo greške. Ne mora značiti da te htio povrijediti. Ponekad se nađemo u situaciji da se ne možemo oduprijeti, toliko nas netko privuče, a istovremeno ne želimo izgubiti voljenu osobu. Mene je muž prevario, ja sam mu oprostila i on mi je od tada pružio jako puno ljubavi i žao mu je što me povrijedio. Ja ne mogu za sebe garantirati da se neću naći u situaciji da učinim isto. Kada si mlad, reagiraš impulzivno, kada si iskusan, sagledaš situaciju i probaš razumjeti. Ali ovo ne znači da nisam bila tužna, trajalo je to nekoliko tjedana dok nisam došla u normalu.
2016 02 16
lilival66, ne čini ti se da je malo kasno savjetovati pokretačicu teme 7 mjeseci nakon što je temu pokrenula :o ?! I nije istina da vrijeme liječi sve rane. Omekšava oštricu boli. Čini bol manje dramatičnom. Gura ju dublje, gdje je slabije vidljiva i gdje je možemo povremeno ili privremeno zaboraviti. Super je što ste tvoj muž i ti prevazišli tu situaciju, iako je meni nepojmljivo da ti je trebalo tek nekoliko tjedana da se vratiš u normalu. Rekordan rok, reklo bi se. Iako je istina da nitko ne može garantirati da se neće naći u situaciji da učini isto, svejedno se može takav postupak osuditi i svejedno se zna da je takav čin jadan, mizeran, naopak i pogrešan. To što je nekome žao što je drugog povrijedio apsolutno ga ne oslobađa krivnje. Nije bio prisiljen da to učini. Kao odrastao čovjek znao je prije nego je to učinio da će time nekoga povrijediti, da je njegov budući čin nemoralan, podao, loš. I ipak je to učinio.'Ne mora značiti da te htio povrijediti' je takva floskula, da bih se skoro nasmijala. Bilo ga je baš briga hoće li te povrijediti. Da te nije htio povrijediti - ne bi te povrijedio. U ovom slučaju radi se o 4 mjeseca ne željenja da se curu povrijedi - kako da ne ]:)
2016 02 16
Gitadevi, imaš pravo, učinilo mi se da je nova tema, nisam gledala datum, rijetko sam na krpicama...da, baš bez veze. Imaš u svemu pravo, ali ja uvijek pokušavam razumjeti. Moj muž je ostao u Njemačkoj, a ja sam se vratila u Hrvatsku jer puno toga tamo više nisam mogla izdržati, a bio mi je i rekao da ćemo tamo ostati godinu dana, a nakon 3,5 godine se pravio blesav. Kada sam ja otišla, osjećao se ostavljen i izdan (nitko ne kaže da je to tako, ali se on tako osjećao) i nakon pola godine je dopustio da ga jedna gospođa zavede. Bio je s njom par puta, shvatio da je krivo što radi i prekinuo je vezu, priznao mi i ja sam mu oprostila. Njegova ljubav prema meni je usprkos tome očita, pokazuje mi ju i dokazuje na svakom koraku. To su stvari koje nisu u redu ali se mogu dogoditi. Ali svaka je situacija za sebe posebna i svatko mora znati što želi. Nisam čitala sve komentare pa možda nisam do kraja sagledala situaciju. Moj muž se sada isto vraća u Zadar, još uvijek se volimo i od sada ćemo opet živjeti zajedno. Bili smo razdvojeni 3,5 godine ali smo se viđali svakih desetak dana.
2016 02 17
Želim ti svako dobro i iz srca se nadam da će se to što si oprostila pokazati ispravnom odlukom : )
2016 02 17
Hvala, to je bilo prije više od dvije godine i sve je super. I ja tebi želim svako dobro :-)
2016 02 18
Vidim da je "stara" tema i ne mogu sve čitati, al drage moje cure i ženice, životna činjenica jeste da SVI MUŠKARCI VARAJU!!! Eh koja je sad pomislila "moj nikad!", znači samo da imaju malo pametnijeg i da je to dobro sakrio. Kad ih se uhvati opravdanja su razna. Al se ugl.svodi da smo MI negdje zakiksale pa to traze van kuće. Što je naravno, apsolutna glupost. Varaju zbog mentalnog sklopa retardiranog pavijana! ALI to ne znači da ne vole svoje žene, cure, patrnerice... Kad varaju, to su ljubomorniji, i zbog grižnje savjesti se bolje ophode prema nama. Eh sad... Neke od nas to mogu progutati i preći preko toga, a neke ne mogu. Kakogod trenutak saznanja je jako bolan i užasan. I osjećaš se kao da ti grickalicom za nokte, kidaju dušu na atome.
2016 03 26
> VexSkuljeva: > Vidim da je "stara" tema i ne mogu sve čitati, al drage moje cure i ženice, životna činjenica jeste da SVI MUŠKARCI VARAJU!!! Eh koja je sad pomislila "moj nikad!", znači samo da imaju malo pametnijeg i da je to dobro sakrio. Kad ih se uhvati opravdanja su razna. Al se ugl.svodi da smo MI negdje zakiksale pa to traze van kuće. Što je naravno, apsolutna glupost. Varaju zbog mentalnog sklopa retardiranog pavijana! ALI to ne znači da ne vole svoje žene, cure, patrnerice... Kad varaju, to su ljubomorniji, i zbog grižnje savjesti se bolje ophode prema nama. Eh sad... Neke od nas to mogu progutati i preći preko toga, a neke ne mogu. Kakogod trenutak saznanja je jako bolan i užasan. I osjećaš se kao da ti grickalicom za nokte, kidaju dušu na atome. E bas to!
2016 04 02
Pavijani glupavi!!! 😠
2016 04 02
Apsolutno se ne slažem. Imati takvo uopćeno negativno mišljenje o muškarcima mi je jako žalosno. Mogu povući paralelu samo s bezobraznim uopćavanjem o intelektu plavuša, ili sa stavom da su žene kolektivno loše vozačice.
2016 04 02
Eh sad... Plavuše i vozačice su stereotipi. Muškarci varaju je činjenica. Razlika je u sljedećem... Da slikovito pojasnim ovako: Stereotip je da svi psi ujedaju, al činjenica je da svi imaju zube. Heh da 😏
2016 04 03
1 2 ... 5 6 7 8