Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfemi /

Potraga za...

...parfemom Britney Spears "Midnight Fantasy"! Zna li netko gdje ga ima za kupiti? Obašla sam Dm, Kozmo, Muller... i ništa. Prije se uvijek mogao naći u Dm-a, ali već neko vrijeme ga nema [:place]
2015 06 14
najbolje se isplati naruciti negdje preko neta jer se moze naci i po 50 ili 100 ml do 200 kn ja imam dvije bocice u kojima skupa ima kojih 15 ml al mi se na obje zastopala ona sprica i ne mogu stisnnut... pa ako itko ima kakvu ideju kako izvadit taj parfem da ga izgustam do kraja neka mi predlozi [:smije]
2015 06 14
ali nesto provjereno tipa fragrancedirect itd... treba pronjuskat malo
2015 06 14
Vidila sam na netu neka stranica al strah me da nisu original... s obzirom da danas kopije kopija iskaču iz paštete
2015 06 14
ova koju sam napisala je provjerena s moje strane. ne znam jedino kako su sad postarine buduci da se salje iz UK a jedan od svojih sam narucila preko ebaya iz Amerike... drugi sam kupila preko jednog foruma probaj pitat na stranici punmiris.. njihovom forumu... mozda netko ima :)
2015 06 14
Tenks na preporuci stranice, poštarine su im skroz ok :) Al nije mi jasno zašto ga prodaju skoro duplo jeftinije nego šta inače normalno košta u dućanu? Općenito su im sve cijene upola manje... u biti, zato me i strah kopija kad vidim tako niske cijene :D
2015 06 14
ja nisam ovaj narucivala ali jesam paco rabanne - ultrared kad se kod nas nije mogao vise nabaviti...i to 2x. sve je proslo bez problema ;) zasto su toliko jeftiniji nemam pojma. ja sam ova ultrared platila oko 90 kn 25 ml... ono turbo jeftino [:smije] nisam sad gledala... imaju dostupnu britney ?
2015 06 14
Imaju, evo baš sam sad računala da bi me 100 ml došlo 270 kn sa uračunatom poštarinom... ne može bit jeftinije [:smije] Inače je 30 ml u DM-a bilo 230 kn
2015 06 14
pa to ti i govorim ja nikad nisam kupila neki parfem (osim na brutalnim snizenjima, a i to je rijetko) u nasim parfumerijama ...a imala sam ih citavo brdo do sad... ili preko neta ovako ili zamjena sa drugim curama itd ;)
2015 06 14