Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Depilacija

Cure, žene, kraljice [:smijesi] zanima me iskustva s depiliranjem nausnice. Planiram početi s depilacijom (u salonu).Pa bih vas htjela zamoliti da podijelite svoje iskustvo, koliko često depilirate i kako izgleda kada "čekate" da naraste, dakle period prije nove depilacije. Hvala vam [:smijesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 23
ja depiliram nausnice svaka dva mj, tri poteza i depilacija je gotova [:zaljubljen] dlake nisu grube dok cekas da ponovo narastu dlake, niti ne primjetis kad narastu, barem ja tako :) nije to brijanje da ti dlake budu cvrste i crne [:smije]
2015 06 23
ja si s pincetom to mičem. 10ak min pod velikim povećalo-ogledalom. ništa grubo ne raste, super sve... imam ja toga da ne bi mislili par dlačica ali meni je najlakše pincetom kad uhvatim vremena. omiljeno mi je u autu [:hihot] [:hihot]
2015 06 23
Ja si sama to depiliram. Kupim trake obične za noge, odrežem ih po širini debljine od cca 1cm, ugrijem fenom malo, piljepim i pam! :D Apsolutno sve počupa, nema ostataka voska i to radim svaki [:sramezljiv] mjesec i pol - dva
2015 06 23
e tak sam i ja znala isto baš tak izrezati i fenom ugrijati [:smije] [:smije]
2015 06 23
hvala cure. ja ću prvi puta u salon [:smije] strah me iritacije ili ne znam ni ja čega paa [:kesi]
2015 06 23