Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

koji mobitel kupitiiii?

Samsung Galaxy Note 4 ili Galaxy 5s/6s? Općenito me Note 4 zanima, ima ga netko? Kakav je?
2015 06 25
Koji je još mobitel dobar?
2015 06 25
Gsmarena.com. guglaj. Usporedi. Nauci. Odluci.
2015 06 25
Od tih novijih i velikih, ja bih ti preporučila Xperia T3. Osobno ju imama i prezadovoljna sam [:sramezljiv]
2015 06 25
Osim ako si baš za samsung, onda ništa [:hihot]
2015 06 25
S3 je dobar, makar ti je na takvim mobitelima samo vrijedan ekran. veći je,ne znam točno u inchima ali nije standard. jako dobar...iphone5,samo može dosta komplicirat jer sve ide preko i tunea i npr.ne možeš skinut sve pjesme koje želiš, fotke i sve ono što ne podržava appst. huwaei,good stuff, neće blokat kao većina, baterija se neće ispraznit za pola sata,Ok je za razliku od htc-a koji se cesto kvari
2015 06 25
Potražnja za samsungom je velika, kao epidemija. sto god izabrala, gle, ionako ga nećeš dugo koristit jer za pola godine ce bit novih modela ono letećih. Samsung he dobar izbor, ali nije i jedini. u svakom slučaju preporučam android, jer iPhone je gnjavaža kad su neke stvari u pitanju
2015 06 25
s 3 je super,rezolucija odlična fotke super, [:zaljubljen] ima ga seka a ja imam samsung grand neo sad,zadovoljna sam također [:smijesi]
2015 06 25
samsungova A serija je zakon, ja imam a3, decko a5, puno je kvalitetniji od S serije, dizajn za 10, baterija super, ekran me fascinira svaki dan isponova [:kesi]
2015 06 27