Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Alergijska reakcija na Olival cc kremu?

Ovako stvari stoje...kupila sam si Olival cc kremu svjetliju nijansu i super mi je odgovarala no kako je doslo toplije vrijeme postala mi je presvijetla pa sam si uzela tamniju nijansu...nakon dan-dva koristenja primjetila sam da su mi oci nateknute i crvene...to sam pripisivala alergiji na trave jer me muci to vec par godina... Ali kad imam neradni vikend i ne mazem se kremom lice mi se smiri...i jucer sam se opet mazala i oci su mi otekle... Da li je netko imao slican slucaj? Ili sam ja zabrijala [:sokiran] Jel moguce da imam reakciju samo na tamniju nijansu a na svjetliju ne?
2015 06 25
vjerojatno reakcija na pigment kojeg je u tamnijoj nijansi više [:tuzan] .Reklamiraj im pa ćeš vidjet panike [:smijesi]
2015 06 25
A i mislila sam im poslati neku poruku ili nesto jer mi je krema presavrsena...bar mi se tako cinilo dok nisam otekla [:tuzan]
2015 06 25
to ti je naša firma.lijepo pošalji mail ili nazovi,budu te obasipali poklonima [:smijesi] samo da nemaju lošu reklamu
2015 06 25
Inače ti na svim tim kremama i puderima piše da nije za područje oko oči :/
2015 06 25
A to sto sam izgleda ostala bez najsavrsenije kreme me posebno muci [:ljut] Jos cu probati da se ne namazem koji dan pa kad mi se lice smiri opet cu probati... Ako opet nateknem to je to...a bas ruzno izgleda...onako kao spaljena koza na podocnjacima...jedva sam uspjela sanirati uz tone termalne vode
2015 06 25
Mazem se ispod oka...onako do podocnjaka...jer je to tamnija nijansa pa bi glupo izgledalo da se ne namazem
2015 06 25
svi se ograde sa recenicom na pakiranju "u slucaju alergijske reakcije prestati koristit proizvod" meni se isto tako zna desit ispod ociju mi dodje sve suho, pece me i guli mi se koza, ali nije od proizvoda nego od alergija opcenito
2015 06 25