Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Podocnjaci i borice

Dakle,kako sakriti podocnjake,a pritom ne istaknuti sitne borice oko ociju?Ja imam izrazene podocnjake oduvijek,i uspijem ih sakriti korektorima ili kamuflaznim kremama,no koza oko ociju mi je suha,osjetljiva,pa se naziru i neke borice na vidiku,koje postaju izrazenije ako nanesem korektor.
2015 07 10
Si probala onu metodu sa crvenim ružem/sjenilom? [:smije]
2015 07 10
ja sam svojoj majci smućkala mješavinu hladnoprešanih ulja, više se ne žali, bar ne meni [:hihot]
2015 07 10
Navodno je jako dobra krema za hemeroide za podočnjake, čula sam od par cura [:hihot]
2015 07 10
To sa crvenim ruzem se cini ok,no ne na mojoj kozi,mislim da bi tako bore dosle jos vise do izrazaja,a krema za hemoroide pomaze kratkorocno,mislim da nije za svakodnevnu uporabu [:smijesi] Moja mama je smanjila bore na laicu,jer unatrag par godina koristi samo maslinovo ulje,tracka se stalno,no ima kracu kosu,pa iako se umasti,lako ode pod tus opere i osusi kosu.Ja sam probala i stalno sam bila masna,siske,kosa,lice.posteljina [:hihot] Surfajuci po webu naidjoh na savrsenu Bobbi Brown kremu za to podrucje,no cijena joj nije nimalo prihvatljiva.Dakle,podocnjaci su tu,no kako ih sakriti a da te vrazije bore ne dodju jos vise do izrazaja [:vrti]
2015 07 10
kakvu mješavinu @Swoozie ? [:smijesi]
2015 07 10
onu koju i ja koristim: jojoba, lješnjak, makadamija, sjemenki grožđa [:zaljubljen]
2015 07 10
I cemu to tocno sluzi? [:smijesi]
2015 07 10
ChloeLove, ja sam kratko koristila maslinovo, ali ono je komedogeno, čepi pore, a i masan si k'o masni Đuka, ove se fino upijaju, ja to ujutro i navečer, izbacila sam sve drugo osim pudera [:kesi]
2015 07 10
I mene zanima ta mješavina :)
2015 07 10
ja stavljam ulje od jojobe i smanjuje mi i podočnjake i bore, a voljela bi probat tu mješavinu....mogu kupit od tebe swoozie? [:smije]
2015 07 10
Chloe, mene pitaš čemu služi? [:smijesi]
2015 07 10
Ivana, vidiš, vidiš, mogla bih i to staviti... i svoj asortiman, hvala na ideji [:poljubac]
2015 07 10
ja odmah kupim.... [:poljubac]
2015 07 10
Da Swoozie,tebe..I dakako baci se u proizvodnju :) Par kupaca vec imas..
2015 07 10
1 2