Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Pomoć-Boohoo?

Trebala bih pomoć od iskusne korisnice koja je već naručivala s boohoo-a..javila bih se u inbox i detaljno objasnila??
2015 07 13
I ja imam problem s Boohoo registracijom, ne prihvaća mi telefonski broj pa ako neka od cura može priskočiti u pomoć [:smijesi]
2015 07 13
tamara napisi broj sa 003859...... sammy javi se ako sta treba
2015 07 13
Kakva je njihova roba i velicine?
2015 07 13
Roba je ok, lijepo izgleda, al je sve više-manje poliester [:smije] Cipele isto nisu neka ekstra kvaliteta, al moje već duraju drugu sezonu (uz minimalno nošenje) Veličine su dosta realne (bar ono što sam ja uzimala), koji br.nosiš - taj uzmeš
2015 07 13
Hvala MatejaNakit [:smijesi]
2015 07 13
Nema na čemu [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 13
Pozz! Naručivala kod njih već 20-ak puta.. Najbolje bi bilo da napišeš što te zanima ovdje, ne znam jel smije link ovdje? Kod njih ovisi kako koja stvar, za svaki predmet pročitaj review, možda pomogne neki komentar onih koji su već kupili. Neke klasične stvari obične su mi u vel.38(UK10) bile male, premale da ne stanem,npr.majice na bretele, oversized majica široka a prekratka (ni nalik slici). Neke povoljne haljinice lagane su bile prozirne,tanke al ok veličinom.. Dok npr.dzemperi odlični (5kom sam uzela), jakna kvalitetna al velika, baš je prodajem, ljetne hlače savršene, neke zimske haljine isto...ne zna se snjima. U svakom slučaju, iskustvo prije manje od pola god.je super, a zadnje 3 narudžbe li-la, zadnja katastrofa, sve vratila...
2015 07 15
sonja tako je i meni nesto veliko dodje, nesto malo, a nesto taman. meni su isto dzemperi odlicni, cijelu zimu sam visila u njima, imam ih u 4 boje, a cim pise oversized najbolje je uzet odmah broj manje. objasni mi molim te povrat robe, nase cijene poste su ogromne pa kako to izvedes?
2015 07 16
Hej, pa jednom sam bila ljuta jako na njih, ništa iz narudžbe za oko 70 eura nije odgovaralo i bilo je nešto i jadno,prozirno...pa sam napisala malo zločest mail i oni su platili i vraćanje nazad! :) Naravno, to traje 15-ak dana ali ok, vraćeno sve baš. A drugi put sam im se javila prvo,rekli su da vratim ali ne plaćaju (to i piše na stranici) shipping nazad. Platila sam ga sama oko 70-ak kn,kroz 10-ak dana vratili novac za proizvode. E sad, ako je veći iznos isplati se, a ako je nešto do 220kn ne isplati se vraćati.Zato ja dogovorim sa prijateljicama pa ako nešto nije ok već se dogovorimo da vraćamo, ugl.bude veća narudžba pa ok.Osim toga,koristim popuste/kodove. Iskreno, ne znam hoću li više kod njih kupiti nešto jer mi se neda gnjaviti sa tetom u pošti koja mi objašnjava da je bolje prodati, tako sam janku ostavila i još nije prodana,velika mi al je jako kvalitetna...pa sad stoji,bačeno 300kn...eto.. Fora sa poštom je što ide po težini od -do. Znači do 1kg npr.100kn.I sad ako je lagano nešto,npr.kupaći (još nisu skupi na boohoo) plaćaš povrat previše pa se ne isplati..a ako je to 5stvari i npr.jakna za 300 pa plus neke haljinice,majice i sve skupa težine do 1kg, plaćaš isto skoro (par kuna razlike,ugl.do 100 po dosadašnjem iskustvu) pa se isplati. Sve u svemu, sumnjam da ću opet kod njih naručivati, gnjavaža previše. Bolji su mi Missguided. Dosad sve 5. Sorry za predug kom :)
2015 07 17
Uglavnom, što više naručiš veće su šanse da će biti više neodgovarajućih proizvoda. Pa možda je najbolje rješenje kupiti dosta jeftinih proizvoda...kad vraćaš pa da nisi na prevelikom gubitku,još ako podijeliš sa nekim..
2015 07 17
Da tako sam i ja vracala sa druge stranice jedne nike tenisice u UK i doslo me 160 kn povrat sa trackingom ali one su bile 700 kn pa ajde, mislila sam da imas neki drugi sistem povrata ali vidim da je isto jer ne placaju povrat. Pa ja sam sa vecinom stvari kod boohoo zadovoljna, neke su mogle biti i bolje, zezne me tu i tamo velicina jedino ili materija.
2015 07 20
Baš tako mora valjda..s tim da ne znam kako koristiti tracking ako im vraćaš, gdje to pratiš na netu?? Ja sam jednostavno čekala da se jave da su primili :) Razočarana sam bila zadnji put.. Majica na bretele vel.38 normalna duga bijela a stigla ivory, a kratka ispod grudi, haljina za prijateljicu (još ja nahvalila stranicu) preprozirna, jadna,..Ugl.sad sam probala Ikrush, mada nije ponuda kao Boohoo,ali možda budu ok stvari.. Eh, da, sa koje to str.naručuješ original patike :) ? Ja sam malo skeptična prema isprobavanju stranica.
2015 07 23
sonja90, baš ti veliko hvala, gledala sam neke njihove stranice i namjeravala naručiti neke haljine, al sudeći po tvojim kom, vidim da je to sve kinesko smeće... neka sam rasist, al mrzim te kosooke.
2015 09 25
Ovo je stara tema, ali ajde da prokomentiram. Dakle, njihove haljine su stvarno lijepe i udobne i sve ovisi o tomu što ljudi žele i očekuju. Npr, haljine koje ja naručim, koštaju cca 10 -14 eura, ne naručujem haljine kroja koji bih morala isprobati, nego one za koje sam uvjerena da neću fulati veličinu (to su npr modeli swing dress, babydoll itd.) Boje su dosad identične slikama, modeli također (većina stvari ima i link na video gdje možete vidjeti kako izgleda odjevni predmet na modelu na pisti, dakle za haljine je to stvarno super orijentacija), a kao što su cure napisale već, imate i komentare ljudi koji su već prije kupili artikl pa naveli svoje mjere i kako im stoji. Ne znam, sestra i ja smo dosad jako zadovoljne haljinama, a naručile smo i kaput i par majica i jedne hlače. Što se tiče veličina, to je uvijek problem, ne samo na Boohoo, ja u trgovinama kod nas u garderobu idem sa veličinama od 36 do 40, jer sve ovisi o modelu. Ne znam, kažem, treba naručivati na sigurno jer se povrat ne isplati ako sam plaćaš poštarinu. Ali opet, haljina za 10-15 eura, kod nas se ni na sniženju ne može pronaći, a kvaliteta je sasvim ok za haljinu koju ćete obući npr. na faks, na kavu, u školu ili eto tako. Ja neke obučem čak i za izlazak, sve ovisi koja je prigoda. :)
2016 02 03