Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

pomoc/saviet što odabrati

Pozdrav svima,trebala bih vaša iskustava/savjete/mišljenja što odabrati? Naime,ludim sa usisavačima,imala sam na vrecicu,pa najnoviji kada je izasao na vodu,pa još noviji na vodu Quadrov...sve sam odrzavala.čistila,ali nema srece nista dugo ne traje... Pa me zanimaju Vaša iskustva što i koju marku/model odabrati,zasto,te mane/prednosti....plsss help jer u sub idem po novi usisavac i stvarno više neznam sta i kako a da budem zadovoljna i mirna koju godinu....i da ne bacim opet novce bzvz...Tnx :)
2013 03 20
uf moji imaju od kirbya vec 20 godina... i nikad ga nebi mijenjali... nikad ni na servisu nije bio.. preodlican je.. a ima sve u sebi, sve moguce nastavke i sve sve.. jedino sto su ga masno platili, al eto kupili su ga jednom i ne moraju ga vise mijenjat..
2013 03 20
mateiicazg može malo detaljnije,jel mozes staviti sliku sa neta..?
2013 03 20
Hm..ja imam onaj zuti karcher neki, vec sigurno 7-8 godina..jos radi kako treba..takošer neki od gorenja na vodu od prije tri godine, isto sve radi kako treba..mislim da to valjda ovisi o sreci, nisu oni svi po redu nekvalitetni, mozda neki ljudi jednostavno tako nalete :/
2013 03 20
Ajme, i ja bih Kirby! [:zaljubljen] Jednom davno smo imali prezentaciju toga- došlo mi da čovjeka provedem po cijelom stanu neka samo usisava.. [:smije]
2013 03 20
Imala na vrećice,nije dugo izdržao,imala na vodenu filtraciju ali mi je bio preglomazan i nepraktičan i sad imam neki sa ciklonskim sustavom,regulacijom snage,svim mogućim nastavcima i perivim spremnikom za prašinu koji prazniš na tipkicu,dakle čiste ruke,kupila u sparu za 300 kn i super mi je.E da i tako malih dimenzija da stane u svaki kut.
2013 03 20
cure dobre ste,ali dajte iskustva za one do 800-900 kn plsss,niti lipe više :D
2013 03 20
[slika:f618f9f9-d80b-4732-9a60-cf62ea763188] ovaj
2013 03 20
idemo cure di ste,ajmo još vasih iskustava :)
2013 03 20