Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

astralna projekcija

pozz... evo kao sto sama tema govori zanimaju me cure da podijele svoja iskustva... da li se kioja bavi time, citate, proucavate, da li ste pokusavale radiiiiti? bilo sta? jako sam zaint za to citam puno ali jos uvijek se bojim da se necu moci vratit ako napustim tijelo... proucavam ovo jako dugo i taman kada se dovedem u stanje transa odustanem [:place] imate li vi kakva svoja iskustva? [:smijesi]
2015 07 24
ja bi to probala ali sam cula kao sto si i ti rekla,da je malo opasno dakle nije zajebancija.
2015 07 24
citam svasta da je i opasno i nije... zar trazim nemoguce hahahahh
2015 07 24
Opasno. Moj poznanik je pokušao, uz nekoga pored sebe da ga probudi na vrijeme. Nije se uspio vratiti i umro je.
2015 07 24
insidious zvuči kao odličan film...hvala za preporuku [:zaljubljen] astralno putovanje nije opasno, lakše se vratiti nego se dugo održati "na putovanju" i desetinku sekunde prije nego pomisliš na povratak već si u tijelu...čvrsto privezan za tijelo sve dok si fizički živ
2015 07 24
Jesi gledala film na hrt2 u 1 i pol?
2015 07 24
čitala o tome,gledala neke dokumentarce,no ne vjerujem u to.
2015 07 24
Opasna je za početnike i nekoga tko to radi na svoju ruku. Potreban je netko tko će te voditi i "poučiti" tehnici. On je bio početnik i neiskusan a očito mu je silver cord bio slab, pa se ugasio.
2015 07 24
kolega je umro od nečeg drugog, a ne od astalnog "putovanja" pa to ti je svjestan ili nesvjestan izlazak iz tijela gdje se malo prošetaš vamo-tamo, najčešće se događa dok spavamo, tako da nije uvijek ni san samo san npr. često sanjaš da padaš i kad naučiš letjeti i kontrolirati letenje to ti je već astralno putovanje proffesionalci bi trebali znati svjesno doći od točke A do točke B, točka A je tijelo i svjestan izlazak iz tijela, a točka B je npr. kod frendice u sobi, nakon svega bi trebalo ostati sjećanje na to sve, imati potpunu kontrolu nad tim gdje "putujemo" da se ne nađemo na nekom trećem mjestu prizvani tuđom željom jer je baš taj tren netko mislio na nas
2015 07 24
Ne, astralno putovanje je, prema metafizičarima, svjesno napuštanje tijela i nije smao šetanje vamo-tamo.
2015 07 24
Robert Peterson – Izvantjelesna Iskustva Pročitaj,zalosna, nije loše. I, sretno s putovanjem! Samo polako... [:smijesi]
2015 07 24
al koliko citam astralno putovane je jako dobro i ajo reci zdravo? pokusala sam aloprije, osjetila sam teske ruke kao kamen i uplasila sam se i uistala... ali osjetila sam da sam bila na jako dobrom putu! u to sam sigurna! jer sam cula kao neke zmarce u tjelu neki cudan osjecaj i od toga osjecaja sam se uplasila odmah ustala... [:boji]
2015 07 24
hvala puno :)
2015 07 24
pa poanta je da se stekne kontrola, ali astralno putovanje je i kad nemaš svjesno sjećanje na izlazak iz tijela i na to kako si se iznenada našao na nekom mjestu A ja sam čitala da iskustva mogu biti različita i da čak nekima zvoni u glavi dok izlaze, a neki da izlete samo tako ko od šale bez zvonjave, tutnjave i sl.
2015 07 24
mislim cak da i nije toliko tesko samo treba izbiti strah iz glave e to je menii
2015 07 24
1 2