Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Studij radiologije?

Može li me netko informirati malo o radiologiji? Koliko je teško upast, koliko je teško završit? Kakva je fizika, profesori, itd... Unaprijed hvala :)
2015 07 31
I mene zanima više informacija o vanrednom studiranju?da li je moguce raditi i studirati?kako s predavanjima,vježbama i ispitima?i da ima još rok za upisati ove godine?
2015 07 31
Hej, ne znam jeste li se upisale ili se tek upisujete? Ugl. ja sam prva godina pa ako vam trebaju informacije recite :)
2016 01 10
M
2016 02 18
Meni trebaju informacije, željela bih upisati na zvu u Zg, kakva ti je prva godina? Kako si položila maturu? Koji su ti bili prosjeci?
2016 02 18
Kakve su plaće nakon studija? Dali je JAKOOO teško naći posao? Gdje studiraš?
2016 02 18
> LucijaPusic: > Hej, ne znam jeste li se upisale ili se tek upisujete? Ugl. ja sam prva godina pa ako vam trebaju informacije recite :) Meni trebaju informacije, željela bih upisati na zvu u Zg, kakva ti je prva godina? Kako si položila maturu? Koji su ti bili prosjeci?
2016 02 18
Ja sam zavrsila. Nije tesko,ali posla nema..dobro razmisli dal ces to upisati..osim ako nemas vec jako dobru politicku vezu,ero
2016 04 04