Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Split preporuke

Provest ćemo 2 tjedna u Splitu..molim preporuke za plaže ( može i okolica Splita) i što obići, vidjeti..imam klinca od 5 godina pa da i njemu bude ok? [:smijesi]
2015 07 31
Bačvice i po meni puno bolje za djecu odite do Stobreča,imaju pješčanu plažu kao stvorenu za djecu [:smijesi]
2015 07 31
Marjan 1.voda, Kasuni, Znjan, Ovcice..
2015 07 31
obojena plaza [:zaljubljen]
2015 07 31
obojena plaža? Gdje točno?
2015 07 31
stobreč-imaju pješčanu plažu,veliki park i žnjan-tamo je dječija plaža-dice ko u priči,ako mu tamo ne bude dobro neće nigdi [:smije]
2015 07 31
obojena je ako se ne varam u ravnini sa meštrovićevom galerijom (preko puta)...pratiš skale do dolje...ili se ide po zapadnoj obali i pratis stazu kroz parkic i hodas uz more...dok ti se da... [:hihot] meni je duplo ljepse od razvikanih bačvica [:zaljubljen]
2015 07 31
da to je obojena i meni je bolja od bačvica i ugodnija ne bude pretrpano
2015 07 31
živjela sam god dana u splitu i iskreno jednom sam otišla na bačvice...na kavu [:hihot] obojena je stvarno ugodnija i nije krcata,isplati se lijepo prošetati do tamo.offtopic- fast food popaj-morate tamo klopati [:hihot]
2015 07 31
a gdje je popaj? [:smije]
2015 07 31
Iskreno Popaj je smeće od fast fooda no svakome po volji što se tiče plaža Bačvice nikako još da pokupi ešerihiju...Marjan 1.vode ili 2.vode al su malo dalje,Žnjan eventualno obojena itd
2015 07 31
da, popaj je propa... a od plaža ja isto idem na ovu stranu od obojene ali uvalu prije [:jezik]
2015 07 31
Od plaža definitivno Obojena. Lijepo uređena plaža, kafić i parking u samoj blizini. Bačvice su natrpane doslovno. Navečer kada malo padne sunce prošetajte po rivi i zapadnoj obali. Preporučujem da popijete piće negdje između zidina u starom dijelu grada, gdje ima i dosta malih restorana pa tu možete i jesti ili na zapadnoj obali. Obavezno posjetite Peristil i crkvu svetog Duje (to je na istom mjestu, blizu rive, nećete morati puno šetati.) Predvečer preporučujem da posjetite vidilicu gdje se vidi cijeli Split, definitivno najljepši pogled. Nemojte ići po noći jer je malo strašno i imajte na umu da se treba malo penjati po skalama ali ništa previše.
2015 08 01