Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Kokosovo ulje

Curke zanima me dali ga koristite,dali ste zadovoljni? Kakva vam je kosa kasnije? [:smijesi]
2015 07 31
Meni je bilo odlično, za čistu peticu. Baš si mislim kupiti novu piksu negdje. Al nemoj staviti pa za pola h oprati, treba odstajati baš par sati za puni efekt. [:zaljubljen]
2015 07 31
da nema svrhe da stoji pola sata...
2015 07 31
Preko noći na glavu ispod kapice :)
2015 07 31
Meni je spas za moju suhu kosu, ja imam kovrcavu i suhu kosu i nakon pranja stavim mini mini komadic medu ruke i otopim i onda umasiram u kosu i ostavim (ne ispirem). Super mi oblikuje kovrce i kosa bude divna,lago se rascesljava i mekana, a nista mi ne masti. [:zaljubljen]
2015 07 31
moze slikica koje koristite? gdje kupite? cijena? [:zaljubljen]
2015 07 31
Kupila sam Aromaticino za oko 40 kn bočica (hladno prešano ak se dobro sjećam). (u Staroj Vlaškoj u Zagrebu). Ne znam za druge upotrebe osim na kosi i par puta usnama kad je ponestalo labela. [:hihot]
2015 07 31
Kokosovo ulje mi je rijesilo jako velik problem peruti i crvenila (seboreje) na djelu oko vlasista. Uglavnom bi ga mjesala sa ricinusovim uljem i ostavila preko noci na kosi. Kositim ga ponekad i za usne umjesto labella i za neke oziljke [:smijesi]
2015 07 31
Kokosovo ulje je dobro apsolutno za sve,od koze,kuhanja pa do mrsavljenja.Moh dorucak je kava sa zlicicom ekstra djevicanskog kokosovog ulja i zlicicom maslaca,izvrstan okus a drzi me do podneva,probajte [:sramezljiv]
2015 07 31
[slika:81cd3342-238d-4be0-bd14-3f9f05e8ed92] moje je ovo
2015 07 31
baš sam se maloprije vratila iz superkonzuma i gledala to isto ulje (mislim da je isto) po toj cijeni, ali nije bila snižena nego redovna.. otvorila sam temu jer sam mislila da pričate o kuhanju [:smije]
2015 07 31
Kokosovo ulje je zaista odlično za sve, kosu, kožu ali i u prehrani.. Znala sam ga kupiti u bio&bio i to ekstra djevičansko koje onda koristim pri kuhanju ili za kolače :)
2015 07 31
hehe,ja sam je isto platila 40kn
2015 07 31
u Kauflandu na akciji po 20kn,bar tako piše...ja idem po njega,za sada ću kuhat na njemu...odlično je...Za kosu,nemam strpljenja da mi to bude na glavi,,, [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 31
Ja ga koristim i za kosu i od nedavno umjesto kreme za lice navecer,odlicno je,bas vidim da mi se lice popravilo,počet ću i noge mazat jer su mi jako suhe... a jednom sam pekla palacinke na ko.ulju i bile su bas fine,kokosaste :)
2015 07 31
1 2