Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Kamo za vikend- klinci Zagreb

stavit cu okvirno pa sta vam se svidja googlate da vidite u kolko sati Ljeto na Štrosu – Lutkarske predstave - Gornji grad petak/nedjelje – Kreativne radionice - Kid's Jungle – City Center one West i East, subota – Likovna radionica za djecu i tinejdžere – Klovićevi dvori nedjelja – animirani film – Karla I Jonas, 7+ – kino Europa - BESPLATNO subota/nedjelja – Filmska subota za djecu Baltazar - Muzej suvremene umjetnosti – BESPLATNO izložbe i muzeji • petak/subota – Izložba Titanic Carpathia – Hrvatski školski muzej, • petak/subota/nedjelja – Ekopark Krašograd, • petak/subota/nedjelja – Tehnički muzej, • petak/subota/nedjelja – Igraonica u „Muzeju iluzija“, • petak/subota/nedjelja – Muzej krapinskih neanadertalaca - Krapina, • petak/subota/nedjelja – Muzej domovinskog rata - Turanj, • petak/subota/nedjelja – Abeceda novca – Tehnički muzej, • subota – Životinjski kutak, • subota/nedjelja - Špilja Veternica – Park prirode Medvednica, • subota/nedjelja – Srednjovjekovni grad Medvedgrad – Park prirode Medvednica, • nedjelja - Rudnik srebra Zrinski – Park prirode Medvednica.
2015 08 14
[:hihot] Sad mi je žao da su mi klinci na moru [:hihot] Svaka čast Andreakod na trudu i iscrpnom programu događanja.
2015 08 14
Ja bi u zoološki [:smije]
2015 08 14
zoloski imas i na krpicama krenuvsi s ofcom [:smije]
2015 08 14
Puno majmunica i jedna ofca [:smije] [:smije]
2015 08 14