Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

pomoc u vezi putovanja iskusnih putoholicara (Amsterdam)

Imam slobodnog vremena od 1.10 - 15.10. i planiram put u Amsterdam. Treba mi netko tko mi moze preporuciti najjeftinije opcije letova i smjestaja. Iz Istre sam pa bi mi opcija bila putovati iz Venecije ili Pule, moze i ZG. Nasla sam opciju- Venezia- Eindhoven-Amsterdam (bus-avion-vlak) oko 100 eura zajedno ili iz Zg-a za Amsterdam oko 150 eura, ovisno o danu. Ne znam dal su to dobre opcije uopce, nemam bas iskustva s trazenjem letova. Ako bi koja dobra dusa koja zna najbolji nacin mi slozila polazak u tom terminu ( da bude vise od 5 dana) i ponuda najboljeg hostela/hotela (al za 2 osobe) bila bi jako zahvalna jer ja cu sig nesto sj***t [:smije]
2015 08 24
Na fejsu pogledaj ili pošalji poruku na stranicu "najjeftinija putovanja", iskombinirat će ti super 100% :) Barem prijevoz. Smještaj možda preko airbnba, uzmete si cijeli stan, tipa studio, za male novce. Možete fino i kuhati pa tako uštediti. Još ako imaš pozivnicu za airbnb, dobiješ 23€ popusta [:kesi]
2015 08 24
Joj i ja bih u Amsterdam... [:place] Ne znam ništa o tome, ali nadam se da ćeš se snaći u uživaaati u tom predivnom gradu. Sretno [:zaljubljen]
2015 08 24
[slika:a49ba02b-ede7-4db8-8ab7-0cc743b915ef] [slika:9b75bcd1-2888-4e4b-acc3-a32bfd61c24b]
2015 08 24
mislim da sama možeš kombinirat sve ja sam sva svoja putovanja sama organizirala i vrhunski za male novce
2015 08 24
Probat cu ovo na fejsu za prijevoz :) Hvala svima [:zaljubljen] pisite jos ako znate sto god @Marina nis ne vidim, moze slike ili link u inbox [:smijesi] ComeStai hvala tiii, idem viditi za smjestaj [:zaljubljen]
2015 08 24
E, come, kak si mi se uvalila [:hihot] Ja se nadala uvalit pozivnicu da imam za novu još malo popusta, ali ccc [:jezik] Mayo, ima super smještaja preko airbnba, odlična stranica! Naći ćeš nešto super za male novce, a isplativije od hotela i hostela, a privatno [:zaljubljen]
2015 08 24
Ma daj, maknem ja post. Meni ne znači puno. [:smije] MIslila da nemaš kad si spomenula, a nema linka. [:smije]
2015 08 24
Ma ne, tko prvi njegova djevojka [:zaljubljen] Imam 45€ popusta, uvijek dobro dođe. Tak smo dečko i ja skoro besplatno prošli za ljubljanu, a isto centar grada. Šteta da prije nismo znali za tu stranicu, uštedili bi gro para [:kesi] Ali ako netko hoće, evo i moje pozivnice uz slogan "dajmo da putuje" [:hihot] www.airbnb.com/c/sgracan?s=8
2015 08 24
Super tema. Ja u Amsterdam idem za Novu g. @sarakedavra :( uzela sam pozivnicu :) hvala IMA LI MOŽDA TKO JOŠ DA POŠALJE POZIVNICU DA UŠTEDIM? :)
2015 08 24
Ma to ti za 10 noćenja izbacuje [:hihot] Ali da, cijene hotela [:boji]
2015 08 24
a vidila cijenu poslije da..pa jel bio netko da preporuci neki hostel u centru? gledam tu i ima toliko toga vec me glava boli, ne znam sta bi haha [:smije] Al ipak da bude jednokrevetan neki bracni, da nismo s vise ljudi u sobi.
2015 08 24
Croatia Airlines ti uvijek u devetom mjesecu ima karte za neke europske gradove po 100 EUR povratne ako ti se da cekat, to uvijek bude jedan vikend u devetom mjesecu za njihov rodendan.
2015 08 26