Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

jacanje kose

Cure s tankom, paperjastom kosicom ko u djeteta :), slabom, rjeđom, koja se mrsi i lako puca.. jel nam ima spasa? [:smije] Da li ste nasle preparat koji vam vidljivo jaca kosu? Ja sam svasta isprobala, ali nista ne daje vidljive rezultate [:sramezljiv]
2015 08 28
probaj sa ricinusovim ulje mazat tjeme, ja imam isti proble, mazem mozda kojih 2 tj zasad., pa cemo vidit jel ima rezultata. znaci mažes tjeme najmanje sat vremena prije pranja kose...ja inace prakticiram da namazem prije spavanja i ujutro operem kosu :)
2015 08 28
Hvala ti..a jel se jako mrsi kosa od tog ulja? Jedno vrijeme sam stavljala neku mjesavinu ulja na kosu ( mislim da je imalo cickovog ulja) ali toliko mi se zapetljala kosa dok sam pokusala isprati da sam prestala s koristenjem jer sam svakiput izgubila novih 20 vlasi sto je za mene puno :D
2015 08 28
Moj preporuka su kerastase densifique ampule. Cijena je visoka ali u 3 mjeseca je zagarantirani 1700 novih vlasi i uz to jača staru kosu. Ampule bude kosu koja spava i ona rasta. Proizvod je zaista čudo.
2015 08 28
ja ti imam frčkavu kosu, znaci prije mazanja ju počešljam dobro i namažem, i kada ju idem prat ujutro jos malo vrhove počešljam (od spavanja mi je kosa u zraku pa zato :) ) i kada ju idem prat operem dva puta šamponom, regenerator inace ne koristim i kosa mi se ne zapetljava uopce d korištenja tog ulja, imas za kupit ulje u ljekarnama, 100ml kosta nekih 13kn
2015 08 28
i naravno, kosa se nece ojacat nakon 2 puta korištenja ulja kako svi ocekuju, moras koristit neki period za rezultate
2015 08 28
marigona, kolko para?
2015 08 28
10komada je 580kuna i ako imaš tako jako tanku možeš razvući na tri mjeseca.
2015 08 28
ima kakvih nuspojava od ampula
2015 08 28
Ricinusovo ulje je cudo,koristim ga godinu dana,ispadala mi kosa,oporavila se skroz,stavim navecer,operem ujutro,frčkava kosa isto stoji na sve strane haha,operes sa samponom koji je ph neutralan i lako ulje operes
2015 08 28
Nema zaista su fantastične. Moja poznanica ja imala visoke zaliske i uvijek je nosila šiške da se ne vidi i nakon mjesec i pol dana joj je počela rasti kosa.
2015 08 28
Hvala cure svima!, [:poljubac] A jel netko od vas cuo za Minoxidil, tako nesto?
2015 08 28
ja sam skeptična prema tim tableticama malo nekako, neznam uvijek se bojim tih gluposti da cu imat kakvih nuspojava ludih od toga, te kemije nisu zdrave (moje mišljenje) i bog zna kaj rade u tijelu, ja sam vise za ricinus
2015 08 28
Ja tablete nebi baš preporučila zato jer idu izravno u naše tijeli i ako pomaže rastu kose tu dolaze i debljanje tako da osobno nisam za tablete uvijek za neke ampule, ulja jer dolaze samo na određeni dio i ne ulaze u organizam.
2015 08 28
a hairburst?iskustva?
2015 08 28
1 2